REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Co twoje zwierzęta robią, gdy wychodzisz z domu? Wyjaśni ci to zwiastun nowej animacji, "The Secret Life of Pets"

"The Secret Life of Pets" to nowa animacja studia Universal Pictures, która swoją premierę będzie miała w lipcu przyszłego roku. Reżyserami obrazu są Chris Renaud i Yarrow Cheney, a za scenariusz odpowiadają Brian Lynch, Cinco Paul and Ken Daurio. "The Secret Life of Pets" pokaże co tak naprawdę robią twoje zwierzaki, kiedy wychodzisz z domu...

18.06.2015
10:21
Trailer "The Secret Life of Pets" wyjaśnia, co twoje zwierzaki robią w domu, gdy cię nie ma
REKLAMA
REKLAMA

...i otworzy oczy zapewne niejednemu właścicielowi psów, kotów czy nawet - zdawałoby się - niewinnych kanarków. Jeśli myślicie, że wasi pupile grzecznie czekają w domu na wasz powrót, to grubo się mylicie. Kot wcale nie jest zadowolony z karmy, którą mu kupiliście, a pudel nie jest tak sztywny i nudny, jak może się wydawać.

REKLAMA

Fabuła "The Secret Life of Pets" zapowiada się świetnie i szalenie dowcipnie. Akcja toczy się w latach współczesnych na Manhattanie. Max, największy pupil swojego pana, czuje się zagrożony i niezadowolony, kiedy w jego domu pojawia się kundel o imieniu Duke. Duke jest niedbały i niechlujny, co nie podoba się Maksowi. Wkrótce obaj będą musieli odrzucić na bok swoje antypatie. Królik Snowball szykuje armię porzuconych jak on zwierzątek, które mają zamiar dać się we znaki wszystkim zadowolonym pupilom i ich panom. Szykuje się prawdziwa jatka ze słodkim białym króliczkiem na czele.

Zwierzęta zawsze są uroczym motywem przewodnim i bohaterami filmów animowanych. Odkrywanie ich sekretów kojarzy się nieco z serią "Toy Story", kiedy nagle przed oczami widzów ukazał się nieznany dotąd świat zabawek, które żyją. Choć nikt chyba nie ma wątpliwości, że nasi pupile są pełni życia, wielu na pewno nie zdaje sobie sprawy jak wygląda ich prawdziwy dzień, gdy za właścicielem zamykają się drzwi. Już w przyszłym roku przyjdzie nam się o tym przekonać i coś czuję, że będzie naprawdę śmiesznie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA