REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pixar i Disney promują swoją kolejną produkcję. Sprawdź zwiastun filmu „Co w duszy gra”

W sieci pojawił się zwiastun filmu „Co w duszy gra”, nowej produkcji Disneya i Pixara. Zdaje się, że czeka nas kolejna wzruszająca i pokrzepiająca historia.

12.03.2020
14:40
co w duszy gra zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli jesteście fanami filmu „W głowie się nie mieści”, zapowiada się na to, że „Co w duszy gra” może przypaść wam do gustu. Głównym bohaterem produkcji jest Joe Gardner (w oryginalnej wersji głosu użycza mu Jamie Foxx). Mężczyzna kieruje szkolnym zespołem muzycznym. Nie jest to jednak szczyt jego ambicji - sam chciał zostać kiedyś muzykiem, najbardziej zaś interesuje go jazz.

Co w duszy gra - zwiastun:

Jak się można domyślać, Joe stanie przed szansą spełnienia swojego największego marzenia. Przy okazji padną pytania o cel jego życia oraz o to, co to znaczy mieć duszę. Podobne pytania, także o naturę człowieka stawiano już w innej, wspomnianej wcześniej produkcji Pixara. Czy i tym razem twórcom uda się skraść serca widzów ciepłą, pozytywną i pokrzepiającą historią? Takie opowieści to wszak znak rozpoznawczy studia. Ostatnia ich produkcja, film „Naprzód”, nie przypadła wszystkim do gustu. Redakcyjny kolega, Tomasz Gardziński ocenił, że mimo olbrzymiego potencjału, to jeden ze słabszych filmów Pixara.

REKLAMA

Jak wypadnie film „Co w duszy gra”? Dowiemy się w okolicach 19 czerwca 2020 roku.

Na ten dzień planowana jest światowa premiera produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA