REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Coca-Cola ma rozmach. Do nowej, wypchanej efektami reklamy „zatrudnili” Hulka oraz Ant-Mana

The Coca-Cola Company nie może narzekać na brak rozpoznawalnych na całym świecie partnerów, którzy występują w ich reklamach. Do grona najlepszych sportowców, aktorów i celebrytów dołącza właśnie gigantyczny Hulk oraz pomniejszony Ant-Man.

08.02.2016
15:48
Coca-Cola ma rozmach - „zatrudnili” Hulka oraz Ant-Mana
REKLAMA
REKLAMA

Nowa reklama Coca-Coli została wyemitowana podczas niezwykle popularnego Super Bowl. The Coca-Cola Company pozwoliła sobie na promocję najnowszego produktu – puszki typu mini – w najchętniej oglądanej przerwie reklamowej całych Stanów zjednoczonych. Spot pojawił się pomiędzy nowymi materiałami reklamowymi Księgi Dżungli, kolejnego Bourna, Captain America: Civil War oraz X-MEN: Apocalypse.

Zazwyczaj nie piszemy o reklamach. No chyba, że te są naprawdę dobre. Albo widowiskowe. Tak jest w przypadku spotu Coca-Cola Mini.

Na nim możemy zobaczyć gigantycznego Hulka, który goni za ostatnią puszką czarnego napoju, pochwyconą przez mistrza złodziejskiego fachu – Ant-Mana. Obaj herosi Marvela występują w pełnych bojowych rynsztunkach. Niestety, nie ma co liczyć na pojawienie się na ekranie prawdziwych aktorów. Ci są zapewne zajęci zdjęciami na planach Captain America: Civil War oraz Thor: Ragnarok.

REKLAMA

Chociaż reklama jest banalna w swoim przekazie, nie posiada ciekawej koncepcji ani rozbudowanego scenariusza, trudno odmówić jej rozmachu. The Coca-Cola Company nie tylko wykorzystała doskonale rozpoznawalne wizerunki, ale zrobiła to na poziomie filmu kinowego. Przynajmniej, jeżeli chodzi o tę warstwę techniczną.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA