REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jedna z najpiękniejszych animacji Pixara już w HBO GO. W serwisie można oglądać oscarowy film Coco

HBO przygotowało kolejny seans dla całej rodziny. Dziś wieczorem na głównym kanale nadawcy można obejrzeć wzruszającą animację Coco. Film jest także dostępny w HBO GO.

02.09.2018
9:00
Coco HBO GO premiera
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja Disneya i Pixara to jeden z najlepiej ocenianych animowanych filmów w historii. Rozpływali się nad nim zarówno widzowie, jak i krytycy. Wzruszająca, a jednocześnie niepozbawiona humoru opowieść została doceniona także przez środowisko samych filmowców, zgarniając szereg najważniejszych nagród, w tym Złotego Globa i dwa Oscary. Teraz mamy okazję ponownie zagłębić się w tej niesamowitej historii.

Mowa oczywiście o zeszłorocznym filmie Coco, który dziś wieczorem można zobaczyć w telewizji.

Produkcja przedstawia historię mieszkającego w Meksyku 12-letniego Miguela Rivery. Rodzina chłopca od pokoleń zajmuje się wytwarzaniem butów i nikt nie widzi powodu, by nie miał on pójść w ślady swoich przodków. Jednak Miguel marzy o czymś zupełnie innym; w tajemnicy spędza całe dnie na obcowaniu z muzyką, która jest stanowczo zakazana w domu Riverów. Chłopak pragnie zostać sławnym piosenkarzem i następcą swojego idola, Ernesto de la Cruza.

REKLAMA

Pewnego dnia chłopak odkrywa, że legendarny muzyk wywodził się z jego rodziny. To zachęca go do wzięcia udziału w lokalnym konkursie piosenek, organizowanym w Święto Zmarłych. Jednak wyniku nieoczekiwanego splotu zdarzeń Miguel przenosi się do świata umarłych. Tam ma okazję spotkać swojego znanego przodka. Musi się jednak pospieszyć, by nie zostać w tej krainie na zawsze.

Coco można obejrzeć dziś na HBO o 20:10. Film jest także dostępny od dziś w usłudze HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA