REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Helena Bonham Carter i Rebecca Hall dołączają do obsady nowego serialu HBO

Do obsady serialu "Codes of Conduct" dołączyły właśnie Helena Bonham Carter oraz Rebecca Hall. Choć gwiazdorska obsada telewizyjnych produkcji nikogo nie powinna już dziwić, to i tak nazwiska aktorów, których udaje się HBO nakłonić do współpracy przy swoich projektach, budzą uznanie. 

04.12.2014
10:48
Helena Bonham Carter i Rebecca Hall dołączają do obsady nowego serialu HBO
REKLAMA

"Codes of Conduct" będzie serialem opowiadającym historię ambitnego i utalentowanego mężczyzny, który dzięki swojemu tupetowi oraz uporowi zaczyna obracać się w towarzystwie nowojorskiej śmietanki towarzyskiej. By zachować swoją pozycję i status społeczny, musi skrzętnie ukrywać swoją przeszłość, która nie spodobałaby się jego nowym przyjaciołom. Reżyserem tej produkcji jest nominowany do Oscara za film "Zniewolony. 12 years a Slave" Steve McQueen.

REKLAMA
rebecca hall codes of conduct

W postać głównego bohatera "Codes of Conduct", Beverly'ego Snowa, wcieli się debiutant, Devon Terrell. Dziś wiemy, że Terrell wystąpi obok dwóch gwiazd srebrnego ekranu - Heleny Bonham Carter ("Fight Club", "Harry Potter") i Rebecci Hall ("Vicki Cristina Barcelona", "Miasto złodziei") Kilka dni temu do zespołu aktorskiego dokooptowany został także Paul Dano ("Aż poleje się krew").

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA