REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Colin Farrell w drugim sezonie "Detektywa"

Czyżbyśmy nareszcie mieli poznać pierwszą osobę z obsady "Detektywa"? Czy wreszcie, po fali nieskończonych plotek i spekulacji, dowiedzieliśmy się, kto zagra w tym serialu HBO? Wygląda na to, że tak. Panie, panowie: Colin Farrell. 

21.09.2014
21:13
Colin Farrell w drugim sezonie „Detektywa”
REKLAMA

W jakiej roli, obok jakich aktorów i wreszcie: kiedy, tego oczywiście na razie wciąż nie wiadomo. Póki co Colin Farrell przyznał się w Sunday World tylko do tego, że wystąpi w drugim sezonie "Detektywa" i że jest tym faktem niezmiernie podekscytowany. Póki co stacja HBO nie komentuje tych doniesień, ale ich źródło wydaje się wystarczająco wiarygodne. Farrell dodał jeszcze, że druga seria będzie liczyła 8 odcinków, a kręcone w Kalifornii zdjęcia potrwają 4-5 miesięcy.

REKLAMA

Irlandzki aktor potwierdził tym samym wcześniejsze plotki medialne na temat swojego udziału w "Detektywie". Poza nim najczęściej wymieniani byli jeszcze Vince Vaughn, Elisabeth Moss, Michelle Forbes, Taylor Kitsch czy Rachel McAdams - póki co dalej nie wiadomo, czy któreś z nich faktycznie wystąpi u boku Farrella.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA