REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiewiór z "Epoki Lodowcowej" w kosmosie. Zobacz animację "Cosmic Scrat-tastrophe"

Wiewiór nigdy nie ustanie w próbach znalezieniach bezpiecznego miejsca dla swojego ukochanego żołędzia. W "Cosmic Scrat-tastrophe" przez tę obsesję, maskotka "Epoki Lodowcowej" wylądowała w kosmosie. 

10.11.2015
10:21
Wiewiór z Epoki Lodowcowej w kosmosie. Zobacz animację Cosmic Scrat-tastrophe
REKLAMA
REKLAMA

"Cosmic Scrat-tastrophe" to zrealizowany dla wytwórni 20th Century Fox nowy, krótkometrażowy film animowany z uniwersum "Epoki Lodowcowej", którego głównym bohater jest ulubieniec widzów, Wiewiór. W USA animacja jest emitowana w kinach przed pokazem "Fistaszków", których polska premiera zapowiedziana jest dopiero na 1 stycznia 2016 roku. Jednak dzięki temu, że trafiła ona do sieci, również w Polsce możemy ją zobaczyć już teraz.

REKLAMA

"Cosmic Scrat-tastrophe" to również zapowiedź piątej odsłony serii "Epoka Lodowcowa", która do kin trafi w drugiej połowie przyszłego roku. Akcja "Mocnego uderzenia", bo taki tytuł nosić będzie nowa część, będzie kontynuować wątki zasygnalizowane w powyżej animacji. W wyniku - jak zwykle przypadkowych - działań Wiewióra Ziemi zagrażać będzie nowe niebezpieczeństwo, które zażegnać mogą tylko Sid, Manny oraz Diego.

"Cosmic Scrat-tastrophe" to kolejna krótkometrażowa animacja związana z "Epoką Lodowcową". Poprzednimi były "Kontynentalne pęknięcie Wiewióra", "Mamucia Gwiazdka" i "Kłopoty z żołędziami".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA