REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sylvester Stallone docenia kreatywność fana, publikuje jego plakat do Creed II

Fani miewają lepsze pomysły od utalentowanych, zatrudnionych w Hollywood artystów i copywriterów. Współtwórca Creed II wyraźnie zdaje sobie z tego sprawę, publikując nieoficjalny plakat do filmu.

19.02.2018
12:28
Creed II plakat
REKLAMA
REKLAMA

Sylvester Stallone ani myśli odejść na zasłużoną emeryturę. Nadal uczestniczy w wielu ambitnych projektach, w tym w zapowiedzianych na bieżący rok The Expendables 4. Nie zapominajmy też o sequelu do Creed: Narodziny legendy, w którym występuje i do którego współtworzył scenariusz.

W pierwszym filmie, Adonis Johnson (w tej roli Michael B. Jordan) nawiązuje duchową wieź z ojcem, którego nigdy nie poznał – w tej roli Carl Weathers grający Apollo Creeda – i idzie w jego ślady, pod okiem samego Rocky’ego.

Creed II to bezpośrednia kontynuacja tej historii. Adonis chce wyrównać rachunki z synem Ivana Drago (granego przez Dolpha Lundgrena), rosyjskiego boksera, który brutalnie zabił na ringu Apolla podczas walki. Wspomnianego syna zagra prawdziwy bokser z Rumunii, Florian Big Nasty Munteanu.

Fani Rocky’ego nie mogą się doczekać Creed II, a jeden z nich stworzył plakat, który zrobił wrażenie na samym Sylvestrze Stallonie.

Aktor na swoim profilu instagramowym umieścił plakat promujący film Creed II, który media z początku zinterpretowały jako oficjalny materiał promocyjny. Stallone musiał poprawić swój post, by dać do zrozumienia, że ów plakat stworzył fan, a wpis jest podzięką za jego kreatywność.

REKLAMA

Plakat inspirowany jest wydarzeniami z filmu Rocky IV, do którego nawiązuje Creed II. To właśnie w tej części serii Rocky, Apollo i Drago spotykają się na ekranie. Ten film rozpoczął też wielką przyjaźń Stallone’a i Lundgrena: aktorzy wystąpili później w wielu wspólnych projektach, w tym w Niezniszczalnych.

Reżyserii Creed II podjął się Steven Caple Jr. Premiera filmu planowana jest na 21 listopada bieżącego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA