REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Dwanaście historii kryminalnych, cztery pokoje przesłuchań, jeden ciekawy serial Netfliksa. „Criminal” - zwiastun

Netflix nie od dzisiaj chętnie wita w swoich szeregach nowe produkcje poświęcone zbrodniom, oskarżonym i detektywom. „Criminal” ma jednak duże szanse na wyróżnienie się z tłumu. Wspólna antologia twórców z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji i Niemiec opowie swoje historie z punktu widzenia pokoju przesłuchań.

04.09.2019
16:22
criminal netflix zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Na temat biblioteki Netfliksa można powiedzieć tak wiele dobrego, jak i złego. Liczba dostępnych tam produkcji jest naprawdę olbrzymia, ale nazbyt często znalezione dzieła są do siebie podobne jak dwie krople wody. Przykładowo sukces „Making a Murderer” sprawił, że z czasem większość dokumentalnych serii kryminalnych podejmowało podobny temat w niemal identyczny temat.

Na kilka odtwórczych produkcji co jakiś czas trafi się tam jednak perełka taka jak serial „Mindhunter”. Nowy sezon produkcji niedawno trafił na Netfliksa i otrzymał świetne recenzje. Wiele nowości nie może jednak liczyć na podobne traktowanie. Na platformie oczywiście nie brakuje doskonałych seriali kryminalnych, ale tylko część z nich to oryginalne produkcje na wyłączność. Bardzo możliwe, że niedługo na listę najlepszych produkcji tego typu dołączy „Criminal”.

Nowa antologia Netfliksa otrzymała pierwszy zwiastun. Dzieło to koprodukcja czterech krajów: Francji. Wielkiej Brytanii, Niemiec i Hiszpanii.

„Criminal” będzie liczył dwanaście odcinków, po trzy w każdym z wymienionych krajów. Każdy kolejny epizod będzie rozgrywać się niemal wyłącznie w zamkniętej przestrzeni pokoju przesłuchań i ma według zapowiedzi dostarczyć widzom prawdziwy pojedynek umysłów między policjantami a podejrzanymi. Zwiastun produkcji wprost pokazuje też, że nie zawsze między śledczymi będzie zgoda, co do winy danej osoby. Można więc mieć wątpliwości, czy każda opowieść skończy się złapaniem podejrzanego.

REKLAMA

Jednym z najmocniejszych punktów „Criminal”, oprócz ciekawego punktu wyjścia, są też poszczególne obsady. W każdym kraju Netflix zatrudnił wielkie gwiazdy i doskonałych aktorów. W antologii pojawią się m.in. David Tennant, Hayley Atwell, Katherine Kelly, Laurent Lucas, Nathalie Baye, Jeremie Renier, Inma Cuesta, Carmen Machi, Alvaro Cervantes, Sylvester Groth, Florence Kasumba i Peter Kurth.

„Criminal” trafi na platformę Netflix już 20 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA