REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tom Hiddleston i Mia Wasikowska na fotosach z "Crimson Peak" od Guillermo Del Toro

Brytyjski magazyn filmowy "Empire" opublikował dwa nowe zdjęcia z "Crimson Peak", nowego filmu w reżyserii Guillermo Del Toro, na których możemy zobaczyć Toma Hiddlestona i Mię Wasikowską. Ujawniono także nowe szczegóły dotyczące fabuły.

05.01.2015
11:11
Tom Hiddleston i Mia Wasikowska na fotosach z „Crimson Peak” od Guillermo Del Toro
REKLAMA
REKLAMA

"Crimson Peak" będzie powrotem Del Toro do gatunku horroru, z którym - jak udowodnił "Labiryntem Fauna" czy "Sierocińcem" - radzi sobie naprawdę dobrze, tworząc filmy oryginalne i intrygujące. Fabuła tego zapowiedzianego na październik obrazu będzie skupiona na postaci młodej, początkującej pisarki Edith Cushing (Mia Wasikowska), która bez reszty zakochuje się w czarującym, lecz enigmatycznym sir Thomasie Sharpe (Tom Hiddleston). Editch wprowadza się do jego rodzinnego, okrytego złą sławą domu, zamieszkanego także przez zazdrosną siostrę mężczyzny (Jessica Chastain) i duchy z przeszłości.

REKLAMA

Za scenariusz "Crimson Peak" obok Del Toro odpowiedzialni są także Matthew Robbins ("Nie bój się ciemności) oraz Lucinda Coxon ("Dziki cel", "Szkarłatny płatek i biały"). W obsadzi, poza wymienioną wyżej trójką, znaleźli się także Charlie Hunnam, Burn Gorman, Jim Beaver oraz Emily Coutts. Zdjęcia z planu filmu znaleźć można tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA