REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Earth-X to największe wydarzenie dla Flasha, Supergirl i Arrowa. Zwiastun przedstawia… nazistów i swastyki

Bohaterowie stacji CW uwielbiają się gościnie pojawiać w serialach zamaskowanych kolegów po fachu. Nie inaczej będzie w 2017 roku. Crisis on Earth-X to zupełnie nowe wydarzenie dla telewizyjnego uniwersum, które ma spajać wszystkich herosów z seriali Arrow, The Flash, Supergirl oraz Legends of Tomorrow.

21.11.2017
17:26
Earth-X to największewydarzenie dla Flasha, Supergirl i Arrowa - zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Jaki budżet, taka Liga Sprawiedliwości. Herosi stacji CW po raz kolejny łączą siły w wielkim, pompatycznym, między-serialowym wydarzeniu, z którego nigdy nic nie wynika. W 2017 roku bohaterowie zmierzą się z mieszkańcami równoległego wymiaru Earth-X. Ten jest bardzo podobny do klasycznej Ziemi. Z jednym, drobnym wyjątkiem… wojnę wygrali tam naziści.

W Crisis on Earth-X weźmie udział aż 20 herosów z czterech seriali CW – The Flash, Arrow, Legends of Tomorrow oraz Supergirl.

Bohaterowie na licencji komiksowego wydawnictwa DC zmierzą się ze swoimi odpowiednikami mieszkającymi na Earth-X. Łatwo ich rozróżnić. Wychowanie pod nazistowskim butem doprowadziło do naturalnego uwielbienia dla czarnych uniformów. Nieco komicznym, chociaż ciekawym rozwinięciem tej formuły są litery „SS” na kostiumie Supergirl, zamiast klasycznej, pojedynczej eski. Człowiek z wysokiego zamku od Amazon Studios się chowa:

REKLAMA

Między-serialowe wydarzenie Crisis on Earth-X rozpocznie się już w poniedziałek 27 listopada 2017 roku. Wtedy początek historii zostanie przedstawiony w serialach Supergirl oraz Arrow. Dzień później poznamy rozwinięcie oraz zakończenie tej przygody, oglądając Legends of Tomorrow oraz The Flash. Łącznie daje to cztery epizody opowieści, która według producentów ma być  bardziej epicka od któregokolwiek wcześniejszego crossoveru.

Z chęcią zobaczę pilota Crisis on Earth-X w serialu Supergirl, aby przekonać się o tym na własnej skórze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA