REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Emma Stone poluje na dalmatyńczyki w zwiastunie filmu „Cruella”

Cruella de Vil i jej demoniczny śmiech prześladowały młodocianych widzów w klasycznej animacji Disneya i jej aktorskich remake'ach. Teraz będziemy mogli lepiej poznać historię tej postaci. Premiera „Cruelli” z Emmą Stone w tytułowej roli zaplanowana jest na maj tego roku, a tymczasem w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji.

17.02.2021
16:43
cruella trailer zwiastun disney
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Disney nieustannie poszukuje nowych sposobów, aby zmonetyzować popularność swoich klasycznych produkcji. Dostaliśmy m.in. remake „Króla lwa”, czy aktorską wersję „Aladyna”. Jedno z najciekawszych podejść do znanych nam dobrze historii firma Myszki Miki pokazała w przypadku „Czarownicy”. Dzięki temu mogliśmy poznać historię „Śpiącej królewny” z perspektywy Diaboliny. Od pierwszych zapowiedzi można było się spodziewać, że „Cruella” będzie utrzymana w podobnym tonie.

Cruella de Vil po raz pierwszy na ekranie pojawiła się w 1961 roku w animowanych „101 dalmatyńczykach”. To tam właśnie terroryzowała biedne psiaki, chcąc przerobić je na futro. Potem to samo robiła w aktorskim remake'u produkcji i jej sequelu. Zawsze jednak była tylko czarnym charakterem, nigdy nie grała pierwszych skrzypiec. Teraz to się zmieni. Fabuła „Cruelli” skupia się właśnie na niej.

Pierwszy zwiastun „Cruelli” od Disneya

W nadchodzącym filmie zobaczymy jak, Cruella de Vil jako młoda projektantka mody w Londynie lat 70., popada w obsesję na punkcie psich futer. Wczoraj w sieci pojawił się plakat promujący produkcję:

A zgodnie z zapowiedzią dzisiaj zadebiutował pierwszy trailer „Cruelli”:

W tytułową rolę wciela się tutaj Emma Stone. I jak można wywnioskować po powyższym zwiastunie, znakomicie sobie z nią poradziła. Prócz niej w „Cruelli” występują również m.in. Emma Thompson, Joel Fry, Paul Walter Hauser, Emily Beecham, czy Mark Strong. Ciekawostką jest natomiast fakt, że producentką filmu jest Glenn Close, która grała bohaterkę w aktorskich wersjach „101 dalmatyńczyków”.

REKLAMA

Kiedy premiera „Cruelli”?

Pierwotnie „Cruella” miała trafić na ekrany kin w grudniu 2020 roku. Tak się jednak nie stało i to nie przez pandemię koronawirusa. Disney zdecydował się przesunąć premierę filmu jeszcze w 2019 roku. Według aktualnych planów produkcja zadebiutuje 28 maja 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA