REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowa faza MCU na wyciągnięcie ręki. Czarna Wdowa kontra Taskmaster na finałowym zwiastunie

„Czarna Wdowa” otworzy wyczekiwaną od prawie roku 4. fazę Marvel Cinematic Universe. Premiera produkcji zbliża się wielkimi krokami, co potwierdza opublikowany właśnie przez firmę finałowy zwiastun produkcji. Materiał wideo ze Scarlett Johansson w roli głównej pokazuje mnóstwo niewidzianego wcześniej materiału.

09.03.2020
15:40
czarna wdowa finałowy zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Fani Marvel Cinematic Universe w ostatnich miesiącach nie byli szczególnie rozpieszczani przez tworzące je studio filmowe. Nowy film należący do uniwersum nie trafił do kin od czerwca 2019 roku i „Spider-Man: Daleko od domu”, a zapowiedziane na Disney+ seriale z superbohaterami wciąż czekają jeszcze na swoją premierę. Długi czas oczekiwania wkrótce dobiegnie jednak końca, dzięki debiucie solowego filmu o Czarnej Wdowie.

Produkcja opowie o solowej misji głównej bohaterki, która będzie musiała odnaleźć istotnych dla jej przeszłości ludzi i wraz z nimi powstrzymać niecną organizację szkolącą kobiety na pozbawione sumienia zabójczynie. Oprócz Czarnej Wdowy w filmie pojawią się takie postaci znane z komiksów jak Yelenę Belovą (używająca tego samego pseudonimu co Natasza Romanoff), Red Guardian czy Taskmaster. Zaprezentowany właśnie trailer pokazuje nowe sceny ze wszystkimi wspomnianymi herosami.

Finałowy zwiastun filmu „Czarna Wdowa” został pokazany w oryginalnej wersji językowej z napisami oraz z polskim dubbingiem.

W tytułowej roli ponownie, jak w poprzednich filmach Marvela, wystąpi Wiktoria Gorodeckaja. Na zaprezentowanych trailerze nie wszystkie kwestie odpowiadają, tym wypowiadanym w oryginalnym wideo i widać też jeszcze problemy z wiarygodnym dostosowaniem wypowiadanych po polsku zdań z ruchem warg amerykańskich aktorów. Fani Marvela, którzy planują obejrzeć film w wersji z dubbingiem, nie muszą się jednak obawiać. Zazwyczaj w przypadku tego typu zwiastunów nie mamy do czynienia z ostatecznymi nagraniami, a jedynie przygotowaną zawczasu podkładką.

Scarlett Johansson w nadchodzącej produkcji wcieli się w najważniejszą członkinię Avengers prawdopodobnie po raz ostatni, a powody takiego stanu rzeczy znają wszyscy widzowie „Avengers: Koniec gry”. Tragiczny las bohaterki nie został bynajmniej cofnięty, a „Czarna Wdowa” będzie rozgrywać się tuż po wydarzeniach przedstawionych w „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”. Na szczęście Marvel wysłuchał próśb fanów i dał im ostatnią okazję na obejrzenie Czarnej Wdowy w akcji. Obok Scarlett Johansson w produkcji zobaczymy m.in. Florence Pugh, Davida Harboura, Rachel Weisz i Williama Hurta. Marvel wciąż nie ujawnił, kto wcieli się w Taskmastera, którego rozliczne umiejętności z dużą wnikliwością pokazuje nowy zwiastun.

REKLAMA

„Czarna Wdowa”, czyli film otwierający 4. fazą Marvel Cinematic Universe, trafi do polskich kin 1 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA