REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Poznaj przeciwnika Czarnej Wdowy. Mamy zwiastun filmu Marvela

Marketingowcy wiedzą, co robią. Wczoraj Scarlett Johansson trafiła do prestiżowego klubu aktorek i aktorów, którzy otrzymali w tym samym roku dwie nominacje do Oscara (za role w filmach „Historia małżeńska” i „Jojo Rabbit”). Dziś do sieci trafiła nowa zapowiedź filmu „Czarna Wdowa” ze Scarlett w roli głównej. Co zdradza materiał?

14.01.2020
11:33
Czarna Wdowa - kadr z filmu
REKLAMA
REKLAMA

„Czarna Wdowa”, czyli pierwszy solowy film o bohaterce Scarlett Johansson, która występuje w filmach Marvel Cinematic Universe od 2010 roku i premiery filmu „Iron Man 2”, to produkcja owiana sporą tajemnicą.

Teoretycznie wiemy, kiedy rozgrywać się będą wydarzenia filmu - między „Kapitanem Ameryką: Wojną bohaterów” a „Avengers: Wojną bez granic”. Nie sposób jednak nie zadawać sobie pytań, czy Marvel nie szykuje przypadkiem dla widzów jakiejś niespodzianki. W końcu biorąc pod uwagę doniesienia o kolejnych produkcjach Marvela oraz tytuł zaplanowanego na 2021 filmu „Doctor Stranger and the Multiverse of Madness”, nie sposób nie zastanawiać się, w którym momencie studio planuje pokazać koncepcję multiwersum na ekranie.

Iron Man 2 - kadr z filmu class="wp-image-364395"

Na razie jednak materiały promocyjne zapowiadają solowy film, nie powiązany mocno z resztą MCU. Reżyserka Cate Shortland wyraźnie postawiła na element akcyjny, po raz kolejny pokazując nam liczne sceny walk i wybuchów.

Po raz pierwszy możemy zobaczyć też przeciwnika bohaterki, ukrytego pod nieprzeniknioną maską, dzierżącego tarczę z charakterystycznym T.

Mowa o Taskmasterze, który pojawił się w komiksach Marvela po raz pierwszy w 1980 roku. Ta postać również może wiele namieszać, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że celowo skrywa twarz pod maską. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Marvel szykuje dla nas nie lada niespodziankę, co do prawdziwej tożsamości bohatera.

REKLAMA

Jak będzie to wyglądać w rzeczywistości, przekonamy się już za kilka miesięcy, kiedy film trafi na ekrany.

„Czarna Wdowa” trafi do polskich kin 1 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA