REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Powstaje solowy film o Czarnej Wdowie. Scarlett Johansson na nieoficjalnych materiałach z planu

Produkcja solowego filmu o Czarnej Wdowie już ruszyła. Do sieci przedostały się zdjęcia i wideo z planu w norweskim Saebo, a na nich Scarlett Johansson.

29.05.2019
20:44
czarna wdowa zdjęcia z planu
REKLAMA
REKLAMA

Projekt nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony przez Marvel Studios, ale wygląda na to, że prace już po cichu się toczą. Trudno osadzić zdjęcia w jakimkolwiek kontekście, gdyż widzimy na nich Natashę Romanoff wykonującą codzienne czynności.

Scarlett Johansson jest jedyną osobą, która została zauważona na planie. Na razie nie jest jasne w jakim czasie została osadzona fabuła. Pewnym jest jednak, że z oczywistych powodów będzie musiała rozgrywać się przed wydarzeniami z „Avengers: Końca gry”.

Na jednej z ciężarówek widnieje napis „Blue Bayou”.

Media podają, że jest to najpewniej roboczy tytuł filmu. Pewną wskazówką może być uczesanie Johansson i kolor jej włosów. Podobną fryzurę jej bohaterka miała w okresie „Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza”. Być może to właśnie po wydarzeniach z tamtego filmu będzie rozgrywać się akcja „Czarnej Wdowy”. Wcześniej uważano, że fabuła zostanie umiejscowiona pomiędzy „Wojną bez granic” a „Końcem gry”, a być może otrzymamy prequel ukazujący początki bohaterki jeszcze sprzed jej debiutu w „Iron Manie 2”.

„Czarną Wdowę”  wyreżyseruje Cate Shortland.

Będzie ona pierwszą kobietą odpowiedzialną w całości za projekt Marvel Studios. Kręci ona na podstawie scenariusza napisanego przez Jac Schaeffer, która miała już wkład w powstawanie „Kapitan Marvel”.

REKLAMA

Niezależnie od wszystkiego, będzie to prawdopodobnie ostatni raz, gdy zobaczymy Scarlett Johansson na dużym ekranie jako Natashę Romanoff. Tak przynajmniej wynika z wcześniejszych wypowiedzi aktorki na temat starzenia się i umiejętności radzenia sobie z fizycznymi aspektami jej roli. To samo mówili zresztą już jej koledzy z serii, czyli Robert Downey Jr. i Chris Evans.

„Czarna Wdowa” nie ma jeszcze daty premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA