REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Marvel przypomina światu o „Czarnej Wdowie”. Mnóstwo nowych scen w 3. zwiastunie filmu MCU

„Czarna Wdowa” będzie po latach wspominana jako jedna z najbardziej pechowych produkcji Disneya. Premierowy film 4. fazy Marvel Cinematic Universe musiał już być wielokrotnie przekładany z powodu pandemii koronawirusa. Wszystko wskazuje jednak na to, że ostatnio wybrana data nie ulegnie już zmianie. Potwierdza to zwiastun pełen nowych scen.

04.04.2021
10:32
Czarna Wdowa: Marvel przypomina o filmie zwiastunem z nowymi scenami
REKLAMA
REKLAMA

W normalnych okolicznościach już niedługo minąłby rok od kinowej premiery produkcji ze Scarlett Johansson w roli głównej. Pandemia koronawirusa uderzyła jednak tuż przed planowanym debiutem „Czarnej Wdowy” i wstrząsnęła całym Hollywood. Disney nie był pod tym względem wyjątkiem, ale akurat ta wytwórnia ucierpiała najmocniej. Długo też nie miała do końca pomysłu, co zrobić ze swoimi największymi hitami, gdy zamknięcie multipleksów się wciąż przedłużało.

„Czarna Wdowa” początkowo miała trafić do widzów 1 maja 2020 roku, potem mówiono o 6 listopada, ale ta data też okazała się nierealna. Niedługo później Disney przełożył produkcję na 7 maja 2021 roku. Nadzieja, że wynalezienie szczepionki doprowadzi do szybkiego ograniczenia możliwości wirusa COVID-19, okazała się niestety złudna i „Czarna Wdowa” po raz kolejny padła ofiarą zamkniętych kin. Właśnie wtedy szefowie korporacji po długich miesiącach walki z niesprzyjającymi okolicznościami pogodzili się z jednoczesną premierą produkcji na dużym ekranie oraz na Disney+.

Czarna Wdowa” zadebiutuje 9 lipca i ta data chyba już nie ulegnie zmianie. Potwierdza ją bowiem nowy zwiastun.

Trwający niecałe dwie minuty materiał otwierają sceny z poprzednich filmów należących do Marvel Cinematic Universe. Pokazuje to długą drogę, jaką przebyła w ciągu tych lat bohaterka. Czarna Wdowa w swoim pierwszym solowym filmie będzie musiała zmierzyć się z demonami przeszłości i dawnymi towarzyszami, których porzuciła po zostaniu superbohaterką.

Głównym antagonistą filmu będzie Taskmaster, czyli jeden z najwybitniejszych mistrzów sztuk walki i posługiwania się bronią białą w uniwersum Marvela. Nie wiadomo, jakie dokładnie będą jego powiązania z przeciwnikami Czarnej Wdowy, ale w komiksach przeważnie pełni rolę płatnego najemnika do zadań specjalnych. Być może podobnie będzie również tutaj. To właśnie na rozmaitych pojedynkach wspomnianej dwójki koncentruje się większość nowych ujęć pokazanych w trailerze.

REKLAMA
  • Czytaj także: Fani Marvela w Polsce mają ostatnio więcej powodów do satysfakcji. Egmont właśnie olbrzymi tom „Amazing Spider-Man. Ostatnie łowy Kravena” zawierający najsłynniejsze historie komiksowe o Człowieku-Pająku. Jego recenzję znajdziecie TUTAJ.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA