REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Spokojnie, to tylko mała awaria. „Czarnobyl” jednak nie zniknie z oferty HBO GO

Przed weekendem ostrzegaliśmy, że „Czarnobyl” może zostać usunięty z HBO GO w rocznicę swojej premiery, czyli już 6 maja – na to wskazywała informacja w serwisie. Dziś możemy już odetchnąć z ulgą: na stronę HBO wkradł się błąd.

26.04.2021
15:37
czarnobyl serial hbo go błąd
REKLAMA

W zeszłym tygodniu „Czarnobyl”, wielki hit koprodukcji HBO i Sky, trafił na listę „Ostatnia szansa” serwisu HBO GO, wywołując niemałą konsternację i poruszenie wśród widzów i subskrybentów platformy. W efekcie również na Upflix.pl miniserial był wymieniany na liście produkcji do usunięcia, a my postanowiliśmy czym prędzej ostrzec wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze szansy zapoznać się z tym odcinkowym arcydziełem, albo po prostu chcieliby je sobie powtórzyć, zanim zniknie.

REKLAMA

Jeśli to nie jest błąd… zaczęliśmy jeden z akapitów, a teraz z lekkością w sercu możemy zapewnić, że owszem: to jednak błąd.

Serial „Czarnobyl” jednak NIE zniknie z oferty serwisu HBO GO.

Skontaktowaliśmy się z HBO Polska, a wątpliwości zostały rozwiane: incydent okazał się wynikiem technicznego błędu, który został już naprawiony. I jest to wspaniała wiadomość, choć być może z całego tego zamieszania wniknęło coś dobrego i dotychczas wahający się widzowie zdecydowali się w końcu nadrobić tę przejmującą perełkę o jednej z ważniejszych współczesnych katastrof. Nie bez powodu jest to jeden z najlepiej ocenianych seriali w historii. Warto było, prawda?

REKLAMA

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA