REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Czarownica" powróci? Jolie w kontynuacji disneyowskiej produkcji?

"Czarownica" (ang. "Maleficent"), disneyowska produkcja, która rozpoczęła bum na filmy live-action, podejmujące tematykę znaną z animacji takich jak "Kopciuszek" czy "Śpiąca królewna", doczeka się sequelu. Po sukcesie pierwszej części The Walt Disney Studios zamierza stworzyć kontynuację, w której najprawdopodobniej zagra Angelina Jolie.

16.06.2015
10:57
"Czarownica" powróci? Jolie w kontynuacji disneyowskiej produkcji?
REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie główna bohaterka filmu nie została jeszcze wybrana, ale wszystko wskazuje na to, że tak jak w "Czarownicy" będzie nią Angelina Jolie. Scenariusz produkcji ma napisać Linda Woolverton, znana z takich produkcji jak "Król Lew", animowana "Piękna i Bestia" czy pierwsza część "Czarownicy".

REKLAMA
czarownica maleficent

Na razie nie wiadomo, co dokładnie będzie składało się na fabułę sequelu "Czarownicy". Pierwsza część wyjaśniała rolę wiedźmy w życiu Śpiącej Królewny, która rzuciła na nią zły czar. Jakie inne tajemnice odkryć może przed nami druga część filmu o Maleficent? Trudno stwierdzić, ale miejmy nadzieję, że sequel dorówna poziomem części pierwszej i nie odbierze jej czaru.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA