REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czarownice, wszędzie czarownice… w zwiastunie nowego serialu – Salem

Czarownice wieszane, czarownice topione, czarownice pieczone na stosie - tak kończą ci, którzy mówią w starożytnym nieznanym języku, mają znak diabła, powodują choroby i nieszczęście, albo jeżeli najzwyczajniej w świecie używają swojej urody do uwodzenia porządnych ludzi. Ludzi z Salem.

20.12.2013
13:02
Czarownice, wszędzie czarownice… w zwiastunie nowego serialu – Salem
REKLAMA

REKLAMA

W sieci ukazał się właśnie zwiastun serialu Salem, który emitować będzie stacja WGN America i po niecałej minucie filmu przyznaję, chcę więcej! Rzecz zapowiada się naprawdę dobrze, dostaniemy bowiem opowieść o (fikcyjnych) wydarzeniach z Salem (stan Massaechusetts) w XVII wieku, gdzie mieszkańcy miasta mając dość czarnej magii, postanowili rozprawić się z wiedźmami. Środki likwidacji problemu – jak widzimy w zwiastunie – wyszukane może nie były, ale widowiskowe już na pewno.

REKLAMA

W serialu Salem zobaczymy, m.in. Janet Montgomery (Dancing On The Edge), Seth Gabel (Fringe), Shane West (Nikita), Xander Berkeley (Mentalista), Tamzin Merchant (Dynastia Tudorów). Za produkcją i scenariuszem serialu stoi dwóch panów – Brannon Braga (Star Trek: Następne pokolenie; 24 godziny) oraz Adam Simon (Udręczeni; Bones).

Mimo, że chicagowska stacja WGN nie jest tak popularna jak AMC, najwyraźniej panowie w białych koszulach dążą do zapewnienia godnej konkurencji dla takich horrorowych seriali jak American Horror Stoy: Coven. Jeżeli zwiastun Salem nie jest tylko napinaniem muskułów, to faktycznie AMC może liczyć na godną konkurencję. Emisja serialu rozpocznie się na wiosnę 2014.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA