REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czarownice, wszędzie czarownice… w zwiastunie nowego serialu – Salem

Czarownice wieszane, czarownice topione, czarownice pieczone na stosie - tak kończą ci, którzy mówią w starożytnym nieznanym języku, mają znak diabła, powodują choroby i nieszczęście, albo jeżeli najzwyczajniej w świecie używają swojej urody do uwodzenia porządnych ludzi. Ludzi z Salem.

20.12.2013
13:02
Czarownice, wszędzie czarownice… w zwiastunie nowego serialu – Salem
REKLAMA

REKLAMA

W sieci ukazał się właśnie zwiastun serialu Salem, który emitować będzie stacja WGN America i po niecałej minucie filmu przyznaję, chcę więcej! Rzecz zapowiada się naprawdę dobrze, dostaniemy bowiem opowieść o (fikcyjnych) wydarzeniach z Salem (stan Massaechusetts) w XVII wieku, gdzie mieszkańcy miasta mając dość czarnej magii, postanowili rozprawić się z wiedźmami. Środki likwidacji problemu – jak widzimy w zwiastunie – wyszukane może nie były, ale widowiskowe już na pewno.

REKLAMA

W serialu Salem zobaczymy, m.in. Janet Montgomery (Dancing On The Edge), Seth Gabel (Fringe), Shane West (Nikita), Xander Berkeley (Mentalista), Tamzin Merchant (Dynastia Tudorów). Za produkcją i scenariuszem serialu stoi dwóch panów – Brannon Braga (Star Trek: Następne pokolenie; 24 godziny) oraz Adam Simon (Udręczeni; Bones).

Mimo, że chicagowska stacja WGN nie jest tak popularna jak AMC, najwyraźniej panowie w białych koszulach dążą do zapewnienia godnej konkurencji dla takich horrorowych seriali jak American Horror Stoy: Coven. Jeżeli zwiastun Salem nie jest tylko napinaniem muskułów, to faktycznie AMC może liczyć na godną konkurencję. Emisja serialu rozpocznie się na wiosnę 2014.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA