REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Andie MacDowell i gwiazda Gry o tron w serialu Cztery wesela i pogrzeb od Hulu

Jeśli nie macie jeszcze dość rebootów i remake’ów wszelakiej maści, to mamy dla was świetną wiadomość. Hulu właśnie skompletowało swoją obsadę do serialu opartego o kultowy film Cztery wesela i pogrzeb.

22.11.2018
11:35
Cztery wesela i pogrzeb
REKLAMA
REKLAMA

Kultowa brytyjska komedia romantyczna Cztery wesela i pogrzeb będzie niedługo obchodzić swoje ćwierćwiecze. Nie wiadomo, czy właśnie ten powód stoi za decyzją Hulu o stworzeniu serialowej adaptacji tej historii, czy może po prostu panująca moda na spin-offy. Jakkolwiek by nie było, serial zbliża się wielkimi krokami.

Jak podaje Deadline, do obsady serialowych Czterech wesel i pogrzebu dołączyła właśnie Nathalie Emmanuel. Aktorka, najbardziej znana do tej pory ze swojej roli Missandei, doradczyni Daenerys w Grze o tron, wcieli się w jedną z postaci pierwszoplanowych, Mayę. Oprócz Emmanuel, twórcom udało się zaangażować do produkcji Andie MacDowell, która wystąpiła w oryginale z 1994 roku w głównej roli Carrie u boku Hugh Granta. Aktorka pojawi się tym razem w roli drugoplanowej, grając matkę jednej z głównych bohaterek.

Wśród nowych członków obsady znadziejmy również Brandona Mychala Smitha, Zoe Boyle (Frontier), Jennie Jacques (Wikingowie), Harisha Patela i Guza Khana. Wszyscy dołączą do już ogłoszonej Rebecci Rittenhouse i Johna Reynoldsa.

O czym opowiedzą Cztery wesela i pogrzeb od Hulu?

Akcja serialu rozpoczyna się, gdy czwórka amerykańskich przyjaciół – Maya, Craig, Ainsley i Duffy - spotyka się na weselu w Londynie. Uroczystość przebiega jednak wybitnie niezgodnie z planem. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z serią romansów, złamanych serc i politycznych skandali. Oczywiście nie zabraknie też kluczowego elementu, a więc czterech wesel i pogrzebu.

REKLAMA

Zdjęcia do serialu Cztery wesela i pogrzeb mają ruszyć w 2019 roku. Wśród producentów wykonawczych znajdują się Mindy Kaling, Matt Warburton, Tracey Wigfield, Jonathan Prince, Howard Klein z 3 Arts, Charlie Grandy, Tristram Shapeero oraz Charles McDougall. Mindy Kaling jest również odpowiedzialna za scenariusz do produkcji.

Tymczasem, jeśli chcecie sobie odświeżyć brytyjski oryginał, to film Cztery wesela i pogrzeb jest dostępny na platformie Showmax.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA