REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Audiobooki

Rusza Czytaj.pl - King, Dukaj, Mróz i inni jako darmowe audiobooki i ebooki, do pobrania z plakatów

Rusza nowa edycja inicjatywy Czytaj.pl. W tym roku dostaliśmy do pobrania 12 ebooków i 8 audiobooków, w tym 2 kapitalnie zrealizowane słuchowiska.

03.11.2016
20:12
Rusza Czytaj.pl - King, Dukaj, Mróz i inni za darmo!
REKLAMA
REKLAMA

Na czym polega akcja Czytaj.pl? To bardzo proste. W 16 polskich miastach pojawiły się plakaty z kodami QR. Podchodzisz do nich z bezpłatną aplikacją Woblink, skanujesz i voila - masz dostęp do kapitalnych ebooków i audiobooków. Zupełnie za darmo, bez żadnych kosztów, przez cały listopad.

Organizatorzy Czytaj.pl oferują świetne tytuły do pobrania, w tym dwa spektakularne słuchowiska.

Od siebie polecam audiobook „Lśnienie” na podstawie prozy Kinga. Słuchowisko zostało zrealizowane fenomenalnie. Ocieka klimatem, cechuje się doborową obsadą polskich aktorów, a także fenomenalną barwą narratora. Do tego dźwięki otoczenia! Klimat wielkiego hotelu odciętego od całego świata został uchwycony po mistrzowsku.

Czytaj.pl class="wp-image-75893"
REKLAMA

Fani nowych technologii na pewno docenią biografię Elona Muska. Do tego dostaliśmy Dukaja, Mroza, a nawet rodzimego Kajko i Kokosza! Dźwiękowa adaptacja komiksu jest magiczna, o czym wiele miesięcy temu pisaliśmy dla Was na sPlay.pl.

Aby skorzystać z akcji Czytaj.pl, wystarczy pobrać darmową aplikację Woblink z Google Play lub iTunes App Store, a następnie wyruszyć na poszukiwanie plakatów z kodami QR. Ich dokładną lokalizację w 16 polskich miastach znajdziecie na stronie organizatorów akcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA