REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Czytaj taniej. 1290 tytułów w promocji do jutra!

Ebookpoint.pl przygotował nam nie lada niespodziankę na Nowy Rok. Od dzisiaj do jutra (03.01.2014), do 9:00 rano w promocji możemy kupić aż 1290 e-booków. Proponowane ceny to 9,90 zł, 14,90 zł i 19,90 zł. Ten rok, zgodnie z życzeniami serwisu, na pewnego będzie ZACZYTANY!

02.01.2014
20:53
Czytaj taniej. 1290 tytułów w promocji do jutra
REKLAMA

Do wyboru mamy sześć działów, a w każdym z nich po kilkaset książek. Na podstronie Helionu możemy zaopatrzyć się w e-booki z literatury informatycznej. Znajdziemy tam e-książki, które są swego rodzaju samouczkami, np. z obsługi Photoshopa czy projektowania stron www, a także takie poświęcone nowinkom technologicznym.

REKLAMA

Onepress to lider na rynku w sektorze poradników i tematyki biznesowej. Książki tego wydawnictwa to różnego rodzaju publikacje dotyczące efektywności na rynku, handlu, umiejętnego poruszania po Sieci w kontekście np. e-marketingu. W promocji możemy zakupić takie pozycje jak: "Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku" czy "Jak zaoszczędzić godzinę dziennie? Sprawne zarządzanie czasem".

Ebookpoint.pl

W ramach obniżek na Ebookpoint.pl możemy także skorzystać z oferty wydawnictwa Sensus, które zajmuje się tematyką psychologiczną. Książki wydawane przez Sensus to poradniki, mówiące o tym, jak radzić sobie ze stresem, sobą i jak budować relacje międzyludzkie. Za 9,90 zł możemy nabyć jedną z ciekawszych propozycji Sensus, czyli "Twórcza kradzież. 10 przykazań kreatywności" autorstwa Austina Kleona.

REKLAMA

Wydawnictwo Septem zajmuje się literaturą poradnikową, w której znajdziemy e-książki dotyczące jogi, szybkiego czytania czy florystyki. Wśród propozycji Bezdroży znajdują się wszelkie ilustrowane przewodniki, a także książki, które powiedzą, jak podróżować za grosze. Ostatnią propozycją Ebookpoint.pl jest wydawnictwo Editio, w ofercie którego znajdziemy publicystykę i beletrystykę. W ramach promocji możemy sięgnąć po ciekawe publikacje omawiające fenomen Gry o Tron, Igrzysk Śmierci oraz Hobbita.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA