REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy teaser serialu "Damien", kontynuacji kultowego "Omena"

Stacja A&E opublikowała teaser serialu „Damien”. Produkcja opowiadać ma o dalszych losach tytułowego bohatera, który po raz pierwszy na ekranie pojawił się w kultowym horrorze „Omen”.

23.12.2015
11:11
Nowy teaser serialu Damien, kontynuacji kultowego Omena
REKLAMA
REKLAMA

„Damien” ma liczyć dziesięć odcinków, a jego premiera zapowiedziana jest na 2016 rok. Twórcą serialu jest Glen Mazzara, odpowiedzialny między innymi scenariusz do „The Walking Dead”, który zapewnia, że produkcja A&E będzie mieszanką thrillera i horroru, klimatem mocno nawiązującą do „Omena” z 1976 roku.

W roli Damiena Thorna wystąpi Bradley James, obok którego w obsadzie pojawią się między innymi Barbara Hershey, Omid Abtahi czy Megalyn Echikunwoke. Główny bohater, trzydziestoletni fotograf, nie pamięta o mrocznych wydarzeniach, które miały miejsce gdy był dzieckiem, nie jest także świadom faktu, że jest potomkiem szatana, biblijnym antychrystem. Przeszłość powróci jednak do niego, zmuszając do podejmowania trudnych wyborów. To od tych decyzji zależeć będzie czy ulegnie swojej diabolicznej naturze.

REKLAMA

Opublikowane dotychczas materiały z serialu zapowiadają naprawdę niezłą produkcję. Cieszy też fakt, że Mazzara zdecydował się utrzymać produkcję w klimacie oryginalnego „Omena”. Dzięki temu „Damien” ma szansę być jedną z najciekawszych premier przyszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA