REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Daniel Radcliffe z rogami i wężem wokół szyi postraszy w Halloween – zobaczcie teaser Horns

Czas najwyższy już skończyć z utożsamianiem Daniela Radcliffe’a z rolą Harry’ego Pottera. Brytyjski aktor od 2012 roku nie spoczywa na laurach i póki co, całkiem nieźle mu to wychodzi. Najpierw widzieliśmy "Kobietę w Czerni", niedawno wyszedł film "Na śmierć i życie" ("Kill Your Darlings"), a teraz czekamy w napięciu na "Horns", drugi horror w karierze Radcliffe’a.

15.07.2014
10:01
Daniel Radcliffe z rogami i wężem wokół szyi postraszy w Halloween – zobaczcie teaser Horns
REKLAMA

REKLAMA

"Horns" jest adaptacją powieści Joe Hilla (syna Stephena Kinga), w której główny bohater - Ig Perrish (Daniel Radcliffe) - rok po brutalnym morderstwie jego ukochanej, budzi się na totalnym kacu i odkrywa, że… ma rogi. „Przypadłość” Perrisha daje mu możliwość odczytywania ludzkich myśli i poznawania wspomnień, a to może pomóc mu w wyjaśnieniu, kto stoi za zabójstwem jego dziewczyny Merrin (Juno Temple) – o które całe miasto oskarża głównego bohatera. Z niezwykłym darem wiąże się jednak pewne przekleństwo, ludzie w towarzystwie Perrisha mówią mu całą prawdę, nawet tę najbardziej grzeszną.

REKLAMA

Do niedawna mieliśmy okazje oglądać tylko oficjalne zdjęcia i półminutowy teaser, który niewiele zdradzał. Tym razem jest trochę lepiej. Teaser trailer buduje klimat i umiejscawia nas w środku historii Perrisha. Na film poczekamy jeszcze do Halloween, fani Joe Hilla pewnie już od dawna nie mogą się doczekać, ponieważ "Horns" zostało ukończone już w 2012 roku, a po raz pierwszy pokazane w 2013 na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Za adaptację "Horns" Hilla odpowiada francuski reżyser – Alexandre Aja ("Wzgórza mają oczy").

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA