REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zwiastun drugiego sezonu serialu „Daredevil” już w sieci. Czuję, że Punisher skradnie całe show

Na nowojorskim Comic-Conie wyświetlono pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu „Daredevil”. Po kilku godzinach zwłoki mogą go obejrzeć wszyscy internauci.

13.10.2015
9:30
Zwiastun drugiego sezonu serialu Daredevil już w sieci!
REKLAMA
REKLAMA

Przyznam, że o wiele bardziej spodziewałem się kolejnego zwiastuna „Jessiki Jones” niż drugiego sezonu „Daredevila”. W Marvelu i Netfliksie zadecydowano jednak, że fani dostaną coś ekstra. Dlatego wszyscy obecni na nowojorskim Comic-Conie mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu „Jessica Jones”, a na dokładkę dostali reklamę kolejnej serii odcinków niewidomego herosa.

Trwający ponad dwie minuty materiał to w ¾ powtórka z pierwszego sezonu.

Nowa zawartość pojawia się dopiero po półtorej minuty i trwa zdecydowanie zbyt krótko. Nawet mimo tego możemy zauważyć, że poza Mattem Murdockiem, na ekranie pojawiają się jeszcze dwie inne bardzo ważne postacie, które mogą pochwalić się własnymi komiksami.

Pierwszą z nich jest Elektra. Jej obecność w drugim sezonie serialu „Daredevil” to dla mnie spore zaskoczenie. Być może nie trzymałem ręki na pulsie, jeżeli chodzi o wiadomości poświęcone serialowi. Może jednak producenci zrobili nam olbrzymią niespodziankę i dopiero teraz zaprezentowali pierwsze kadry z niebezpieczną wojowniczką. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć ją w bardziej realistycznym, nieco mrocznym wydaniu Netfliksa.

Drugą nową postacią jest oczywiście Punisher.

Coś czuję, że to właśnie ten bezwzględny (anty)bohater skradnie tytułowemu Daredevilowi całe show. W komiksową postać wciela się sam przecież sam Jon Bernthal – Shane z niezwykle popularnego serialu „The Walking Dead”. Tym razem Jon odegra jeszcze większego twardziela. Chociaż aktor jest młodszy od komiksowego oryginału, uważam, że świetnie pasuje do tej roli.

elektra daredevil
REKLAMA

Już samo „beg” (błagaj), które możemy usłyszeć na końcu pierwszego zwiastuna, wywołuje gęsią skórkę. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jaką rolę odegra Punisher w nadchodzącym sezonie i czy bliżej będzie mu do sojusznika tytułowego Daredevila, czy może jego przeciwnika. Bo w to, że wcześniej czy później dojdzie do starcia obu herosów, na pewno nie wątpię.

Drugi sezon serialu Daredevil będzie miał swoją premierę dopiero w 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA