REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Daredevil – lada dzień drugi sezon! Z tej okazji Netflix przygotował niesamowity zwiastun

Dotychczasowe trailery drugiego sezonu serialu Daredevil nie robiły na mnie gigantycznego wrażenia. Co innego finalny zwiastun, który właśnie pojawił się w sieci. Po takim materiale reklamowym nie da się nie oglądać nadchodzącego widowiska.

15.03.2016
19:25
Daredevil - niesamowity zwiastun na moment przed 2 sezonem
REKLAMA
REKLAMA

Poniższy materiał filmowy można podsumować jednym zdaniem – będzie się działo. Masa postaci, wątków i motywów pozwala zgadywać, że absolutnie każdy epizod drugiego sezonu zostanie wypchany akcją, ciekawymi dialogami i zapadającymi w pamięć scenami po same brzegi.

Drugi Daredevil wprowadza do serialowego uniwersum dwie kapitalnie zapowiadające się postacie.

Pierwszą z nich jest oczywiście Punisher – samozwańczy stróż prawa, który nie przebiera w środkach, aby zwalczać zorganizowaną przestępczość. Były żołnierz stosuje przy tym metody godne najgorszych bandytów, nie widząc niczego złego w posyłaniu złych gości prosto do piachu. Jego radykalne środki stoją w opozycji do bardziej wyważonych metod Daredevila. Co oczywiste, panowie raczej nie przypadną sobie do gustu.

Drugą ciekawą bohaterką jest Elektra. Zapomnijmy o fatalnym filmie pełnometrażowym z jej udziałem i skupmy się na telewizyjnej wersji tej postaci. Kobieta wydaje się być równie niebezpieczna, co pociągająca. Wojowniczka zdaje się znać Matta Murdocka, z kolei obu bohaterów połączy coś więcej niż tylko zamiłowanie do kopania tyłków przeciwnikom.

REKLAMA

Z tej perspektywy coraz bardziej interesująco prezentują się wątki miłośne. Zaradna pielęgniarka z miejskiego szpitala, przyjaciółka pracująca w kancelarii, zamaskowana wojowniczka o orientalnych rysach – przed Daredevilem rysuje się bardzo ciężka decyzja do podjęcia. Mam tylko nadzieję, że w jej wyniku nie oberwie Deborah Ann Woll, która wypada w tej produkcji wręcz zjawiskowo.

Najlepsze jest to, że drugi sezon serialu Daredevil zadebiutuje już w najbliższy piątek! Wtedy też wszystkie odcinki zostaną opublikowane na platformie Netflix, dostępnej również w Polsce. Czyli zdaje się, że mam już plan na weekend.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA