REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Daria Zawiałow nadaje z domu w ramach akcji „Męskie Granie #wdomu”. Koncert możecie obejrzeć w sieci

Daria Zawiałow prezentuje kawałki ze swojego repertuaru w zaciszu swojego domu. Jeśli nie oglądaliście wczoraj na żywo jej koncertu, możecie to nadrobić.

10.04.2020
10:15
daria zawiałow męskie granie w domu
REKLAMA
REKLAMA

W czasie pandemii muzyka jest jednym z najlepszych sposobów na oderwanie się od problemów. Z takiego założenia wychodzi wielu słuchaczy uczestniczących w ostatnim czasie w internetowych koncertach swoich ulubieńców.

Marka Żywiec, odpowiedzialna za cykl koncertów Męskie Granie, razem z portalem Onet również przygotowała dla słuchaczy serię wydarzeń online pod hasłem „Męskie Granie #wdomu”. Na pierwszy ogień poszedł występ zespołu Sorry Boys. Wczoraj natomiast transmitowano w internecie koncert Darii Zawiałow.

Jeśli nie zdążyliście na koncert Darii Zawiałow, możecie go obejrzeć w sieci. Podczas występu wokalistka zagrała najpopularniejsze kawałki ze swojego repertuaru, w tym „Malinowy Chruśniak”

REKLAMA

Koncerty z cyklu „Męskie Granie #wdomu” możecie oglądać m.in. na Facebooku i kanale Męskiego Grania na YouTube oraz na głównej stronie Onetu. Równolegle z inicjatywą trwa zbiórka pieniędzy na walkę z koronawirusem na portalu siepomaga.pl. Na czwartek 16 kwietnia zaplanowany jest kolejny koncert z cyklu. Tym razem wystąpi Mela Koteluk.

Oprócz Zawiałow i Sorry Boys, w akcji Męskiego Grania udział do tej pory wzięli także Król i duet Bass Astral x Igo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA