REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dark Crimes - mroczny film z Jimem Carreyem. W obsadzie: Więckiewicz, Głowacki i Kulesza

No, no, no - zapowiada się naprawdę rewelacyjny film. Co prawda, na razie widziałam zaledwie jego zapowiedź, ale nie mogę się trochę powstrzymać z ochami i achami. Dark Crimes to mroczny kryminał, w którym główną rolę zagrał Jim Carrey, a obok niego w produkcji wystąpili świetni polscy aktorzy i aktorka: Robert Więckiewicz, Piotr Głowacki i Agata Kulesza.

12.04.2018
13:17
dark crimes
REKLAMA
REKLAMA

Dark Crimes jest produkcją polsko-amerykańską, która magnetyzuje już samym zwiastunem. Historia przedstawiona w filmie jest próbą opowiedzenia wydarzeń, które bazują na faktach. Tadek (w tej roli Jim Carrey) prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa biznesmena. Mężczyzna orientuje się, że ta zbrodnia przypomina mu inną. Ta została opisana w książce przez pisarza o nazwisku Kozlow. Zagłębiając się w śledztwo, bohater odkrywa mroczne tajemnice, wikłając się w coraz niebezpieczniejsze sytuacje.

Premiera filmu Dark Crimes miała miejsce już dwa lata temu na jednym z festiwali filmowych w Warszawie.

Wówczas opinie krytyków nie byłe zbyt pochlebne. Film nie doczekał się wtedy masowej dystrybucji, ale teraz wraca. Jego światowa premiera została zapowiedziana na 11 maja 2018 roku. Na razie nie wiadomo, czy Dark Crimes pojawi się w kinach w Polsce.

REKLAMA

W filmie oprócz Jima Carreya zobaczymy także Agatę Kuleszę, Piotra Głowackiego, Roberta Więckiewicza, Zbigniewa Zamachowskiego i Charlotte Gainsbourg.

Mam nadzieję, że produkcja trafi do dystrybucji w naszym kraju. Mimo chłodnego przyjęcia przed laty, liczę, że Dark Crimes może okazać się po prostu dobrym thrillerem z wątkiem kryminalnym. A takich filmów nigdy za wiele.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA