REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Czy "Dark Places" pobije sukces "Zaginionej dziewczyny"? Kolejny film od Gillian Flynn

"Zaginiona dziewczyna", film Davida Finchera, do którego scenariusz napisała Gillian Flynn na podstawie własnej książki, choć niektórym do gustu nie przypadł, odniósł jednak całkiem spory sukces. Produkcja zdobyła wiele nominacji, m. in. Rosamund Pike, odtwórczyni głównej roli żeńskiej w filmie, została zauważona przez Akademię Filmową. Tymczasem, być może już za chwilę, będziemy mogli obejrzeć kolejny tytuł, w którym pisarka i autorka scenariusza jednocześnie maczała palce. W Sieci pojawił się zwiastun "Dark Places".

06.03.2015
10:05
Film na podstawie powieści Gillian Flynn. Zobacz trailer Dark Places
REKLAMA
REKLAMA

"Dark Places" to powieść Gillian Flynn, która w Polsce została wydana pod tytułem "Mroczny zakątek" po raz pierwszy w 2011 roku. Pod koniec 2014 wyszło wznowienie książki, opowiadającej o Libby Day, która jako dziecko była świadkiem morderstwa swoich dwóch sióstr. Jej zeznania sprawiły, że wówczas piętnastoletni brat dziewczyny, Ben, został skazany na dożywocie. Po wielu latach, dorosła już Libby, będzie próbowała wyciągnąć go z więzienia, a wszystko za sprawą... pieniędzy, które może w ten sposób zdobyć. Kobieta będzie musiała poradzić sobie z przeszłością i poznać prawdę o swojej rodzinie.

REKLAMA

W główną rolę, Libby Day, wcieliła się Charlize Theron. Oprócz niej na ekranie pojawili się Chloë Grace Moretz,  Nicholas Hoult, Drea de Matteo czy Christina Hendricks. Reżyserem filmu jest Gilles Paquet-Brenner. Niestety nie wiadomo, kiedy i czy film trafi do polskich kin. Mam nadzieję, że tak.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA