REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Apokalipsa nadejdzie w czerwcu. Mamy pierwszy teaser i datę premiery 2. sezonu „Dark”

Premierowy sezon „Dark” z miejsca podbił serca widzów Netfliksa. Supernaturalny thriller na pierwszy rzut oka przypominał „Stranger Things”, ale podejmował znacznie bardziej dorosłe i interesujące tematy. Dlatego wiele osób niecierpliwie czeka na 2. sezon. Dzięki nowemu teaserowi dowiedzieliśmy, że wkrótce dostaną to, czego pragną.

26.04.2019
12:47
dark sezon 2 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Wyprodukowanie „Dark” okazało się ze strony Netfliksa prawdziwym strzałem w dziesiątkę. W 2017 roku nie było jeszcze wcale pewności, czy serwisom streamingowym opłaca się wspierać europejskie filmy i seriale. Olbrzymia popularność „Domu z papieru” i właśnie „Dark” pokazała jednak, że międzynarodowemu widzowi Netfliksa nie przeszkadza, jeśli aktorzy mówią w innym języku niż angielskim. A nawet cieszą się, gdy oglądają produkcje bliższe światu, w którym żyją na co dzień.

Dlatego od czasu premiery „Dark” mieliśmy prawdziwy wysp seriali z Europy, Ameryki Południowej i Azji. Wielu widzów wciąż miało jednak w pamięci niemiecką produkcję i od dawna domagało się jej kontynuacji. Premierowy sezon opowiadał o fikcyjnym miasteczku Winden, w którym doszło do zaginięć dzieci. Okazuje się, że ich zniknięcia są powiązane z tajemniczą rodziną Tiedemannów i podróżami w czasie.

Nowe odcinki „Dark” opowiedzą ciąg dalszy tej historii. Powrócą bohaterowie znani z poprzedniego sezonu, ale pojawią się też nowe postaci.

W 2. sezonie ponownie zagrają najważniejsi aktorzy znani z poprzednich odcinków. Dołączą do nich Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth. Nowa seria będzie liczyć osiem godzinnych odcinków i opowie o członkach czterech rodzin, które zostały najbardziej powiązane z zaginięciami dzieci. Dlatego spróbują odwrócić mroczne przeznaczenie Winden.

REKLAMA

W tym czasie główny bohater produkcji, Jonas Kahnwald, będzie desperacko walczyć o powrót z przyszłości do swoich czasów. A jego przyjaciele – Martha, Franziska i Magnus – spróbują dowiedzieć się więcej o roli Bartosza w całym tym zamieszaniu i poznać tożsamość człowieka, który steruje wszystkimi strefami czasowymi. Czy dziwne zjawiska, powtarzające się coraz częściej w Winden, uda się powstrzymać? A może, jak stwierdza jeden z bohaterów w zwiastunie, apokalipsa musi nadejść? Przekonamy się już wkrótce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA