REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Książki

Darmowy e-book i wielka obniżka. E-księgarnie promują swoje aplikacje

Przez cały weekend na Ebookpoint.pl ceny 7500 e-booków na ten system operacyjny będą obniżone o 30% z okazji wprowadzenia nowej wersji aplikacji na Androida. Tymczasem dla każdego, kto zainstaluje aplikację Publio.pl czeka darmowa e-książka Agathy Christie - "I nie było już nikogo". 

03.07.2014
9:56
Darmowy e-book i wielka obniżka. E-księgarnie promują swoje aplikacje
REKLAMA

Ebookpoint do swojej aplikacji wprowadził szereg poprawek i optymalizacji, które mają usprawnić jej działanie i poprawić komfort użytkowania. Zawiera ona czytnik ebooków (tzw. e-reader), który umożliwia czytanie książek w formacie PDF i epub, a także odtwarzacz audiobooków w formacie mp3. Pełna synchronizacja z księgarnią ebookpoint.pl zapewnia dostęp do wirtualnej biblioteki ebookpoint.pl. Przez najbliższy weekend w aplikacji będzie można kupić ponad 7 500 tytułów (ebooki i audiobooki) z 30% rabatem. Dodatkowo rabat sumuje się dla stałych klientów, co oznacza, że skorzystać można nawet z 40% zniżki.

REKLAMA
lubimyczytac_andro_940x150
REKLAMA

Z kolei księgarnia internetowa Publio, której aplikacja działa na urządzenia z Androidem, iOS oraz Windows Phone, każdemu, kto ją pobierze gwarantuje prezent powitalny - darmowy e-book "I nie było już nikogo" autorstwa Agathy Christie. Ponadto, na urządzeniach z systemem Android i Windows 8, dzięki aplikacji można kupować e-wydania - książki, prasę i magazyny dostępne w ofercie Publio. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

publio aplikacja
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA