REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Czytasz książki? W najbliższą sobotę we Wrocławiu możesz jeździć na gapę

Miłośnicy książek drukowanych i e-booków mogą czuć się wyróżnieni. Ci, którzy czytają wszędzie (czyt. noszą ze sobą książki albo czytnik e-booków) w najbliższą sobotę, 23 kwietnia tego roku, będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej we Wrocławiu.

21.04.2016
10:39
Czytasz książki? W tę sobotę we Wrocławiu pojedziesz na gapę
REKLAMA
REKLAMA

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich i z tej okazji wszyscy czytelnicy będą mogli za darmo przejechać się autobusami i tramwajami MPK Wrocław. Warunek jest jeden - trzeba mieć przy sobie książkę drukowaną bądź elektroniczną na czytniku. Smartfon się nie liczy. Cieszą takie akcje promujące czytelnictwo. Być może darmowy, sobotni przejazd zmobilizuje niektórych, aby wreszcie sięgnęli po tę powieść, której już od roku nie mogą przeczytać.

ebook-ksiazki class="wp-image-61315"
REKLAMA

Oprócz darmowych przejazdów pasażerów komunikacji miejskiej czeka inny prezent. 23 kwietnia w godzinach od 12:00 do 14:00 w niektórych tramwajach bibliotekarze i wolontariusze z Wrocławia rozdadzą im tysiąc róż, a także zakładki związane z akcją.

To nie pierwsza tego typu promocja Światowego Dnia Książki. W ubiegłym roku również w niektórych miastach można było za darmo korzystać z tej okazji z komunikacji miejskiej. Oby taka tradycja weszła nam w krew.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA