REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Data premiery 24: Live Another Day jest już znana

24: Live Another Day – czyli kontynuacja serialu 24 godziny - trafi na antenę Fox 5-go maja. Akcja serialu będzie osadzona 4 lata po wydarzeniach z sezonu ósmego i w przeciwieństwie do 24 godzin, zostanie przeniesiona na stary kontynent, do Londynu. Premierowy odcinek będzie trwać dwie godziny, a cały sezon zaplanowany jest na 12 odcinków.

13.01.2014
22:39
Data premiery 24: Live Another Day jest już znana
REKLAMA

W 24: Live Another Day powrócą dobrze znani nam aktorzy jak: Kiether Sutherland (Jack Bauer), Mary Lynn Rajskub (Chloe O'Brien), Kim Raver (Audrey Raines) i William Devane (James Heller). Do obsady dołączy także nowa twarz, tj. australijska aktorka Yvonne Strahosvki (Chuck), która wcieli się w rolę agentki CIA – Kate Morgan.

REKLAMA

Fabuła serialu skupi się na Jacku Bauerze – byłym agencie CTU (Counter Terrorist Unit), którego celem będzie „powstrzymanie niewyobrażalnego ataku terrorystycznego, który może zmienić oblicze świata” – jak pisze stacja Fox – jednocześnie Jack jako zbieg poszukiwany przez CIA, musi uciekać przed zdeterminowaną agentką Morgan. Chloe z kolei, po tym jak opuściła CTU sprzymierzy się z osobami pokroju Edwarda Snowdena, stając się wrogiem amerykańskiego rządu. Unikatowa narracja 24 godzin osadzona w czasie rzeczywistym (tzn. godzina fabularna przekłada się na godzinę w „realu”) będzie dalej kontynuowana.

 

REKLAMA

 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA