REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Finałowy sezon "Bates Motel" ma już swoją datę premiery

"Bates Motel" to jeden z tych seriali, na które mocno czekam w tym roku. Nie bez powodu - w 2017 roku dostaniemy ostatnią serię, opowiadającą o losach Normana i Normy Batesów i tym samym poznamy wydarzenia mające miejsce bezpośrednio przed tym, co działo się w "Psychozie" Alfreda Hitchcocka.

04.01.2017
11:21
Finałowy sezon "Bates Motel" ma już swoją datę premiery
REKLAMA
REKLAMA

Według podanych dziś w sieci informacji, piąty i ostatni sezon serialu "Bates Motel" będzie miał swoją premierę już w przyszłym miesiącu.

Pierwszy odcinek piątej serii obejrzymy 20 lutego.

bates motel class="wp-image-11523"
REKLAMA

Cała seria składać się będzie - tak jak i poprzednie - z dziesięciu odcinków. Bardzo ciekawi mnie, jak fabuła serialu zostanie poprowadzona i jaki będzie finał - poza tym, który znamy oczywiście z "Psychozy" - tej historii. Na szczęście na pierwszy epizod wcale nie musimy tak długo czekać.

Przypomnijmy, że serial "Bates Motel" opowiada o Normanie i normie Bates, którzy wprowadzili się do małego miasteczka White Pine Bay, by tam rozpocząć swoje życie od nowa. Rodzina zajmuje się prowadzeniem motelu przy drodze. Ich życie z pozoru wydaje się szczęśliwe, ale tak naprawdę jest pełne niepokoju - Norman cierpi na zaniki pamięci, które są niebezpieczne nie tylko dla niego, ale także dla otaczajacych go osób.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA