REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Znamy datę nowego "Tomb Raider" z Alicią Vikander w roli głównej

W nowej odsłonie "Tomb Raider" w głównej roli zobaczymy Alicię Vikander. Aktorka, która w tym roku zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za udział w filmie "Dziewczyna z portretu", wydaje się idealnie pasować do tej roli. Czy wypadnie lepiej niż Angelina Jolie, przekonamy się dopiero w 2018 roku, bo własnie wtedy produkcja wejdzie do kin.

08.07.2016
12:11
Znamy datę nowego "Tomb Raider" z Alicią Vikander w roli głównej
REKLAMA
REKLAMA

Światowa premiera nowego "Tomb Raidera" została wyznaczona na 16 marca 2018 roku. Rezyserem filmu będzie Roar Uthaug, Norweg, odpowiedzialny za takie filmy jak "Hotel zła" czy "Ucieczka". Scenariusz do filmu napisał Evan Daugherty. Ten na swoim koncie ma takie produkcje jak "Wojownicze Żołwie Ninja" czy "Niezgodna". Na razie nie wiadomo, kto jeszcze oprócz Alicii Vikander znajdzie się w obsadzie filmu "Tomb Raider".

REKLAMA
tomb-raider-angelina-jolie class="wp-image-71751"
Angelina Jolie jako Lara Croft

Fabuła filmu skupi się na losach tytułowej bohaterki, młodej, atrakcyjnej pani archeolog, która przezywa swoje pierwsze przygody. Pierwsza produkcja opowiadająca o Larze Croft swoją premierę miała w 2001 roku. Wówczas w główną rolę wcieliła się Angelina Jolie. Film doczekał się kontynuacji dwa lata później.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA