REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Sir David Attenborough założył konto na Instagramie, aby ratować naszą planetę. Profil stał się hitem sieci

Jego głos znają wszyscy. Od lat kojarzony jest z programami przyrodniczymi, w których opowiada o zwierzętach w ich naturalnym środowisku. Teraz sir David Attenborough postanowił założyć Instagrama, aby przekonać wszystkich, że musimy ratować naszą planetę. I poszło mu to bardzo dobrze. 

25.09.2020
10:55
David Attenborough Instagram nasza planeta
REKLAMA
REKLAMA

Głos sir Davida Attenborough od dekad słyszymy w kolejnych programach przyrodniczych. I chociaż opowiadanie o zwierzętach i ich środowisku nie jest to najbardziej rock&rollowym zajęciem, to wśród swoich fanów uchodzi za prawdziwą gwiazdę rocka. Gdziekolwiek się nie pojawi wzbudza ekscytację. Pomimo sędziwego wieku (ma już 94 lata!) skutecznie przemawia do młodego pokolenia, któremu na sercu leży los naszej planety. Ostatnio ponownie to udowodnił, wchodząc w nowe dla siebie środowisko.

Sir David Attenborough założył konto na Instagramie.

Na razie na jego profilu nie znajdziemy wielu postów. W mediach społecznościowych zamieścił do tej pory jeden filmik. Ale możemy być pewni, że będzie ich więcej.

Jak słyszymy w opublikowanym filmiku profil został założony w szczytnym celu. Sir David Attenborough chce nas zachęcić do ratowania naszej planety, bo ta ma kłopoty - kontynenty płoną, lodowce się topią, a ryb ubywa z oceanów. Z tego względu przez najbliższe tygodnie ma zamiar zamieszczać kolejne posty, w których będzie wyjaśniał jak radzić sobie z danymi problemami.

REKLAMA

Werwy i popularności mogą mu pozazdrościć o wiele młodsze influencerki.

94-latek z łatwością odnalazł się w mediach społecznościowych. Jego profil w ciągu godziny zaczęło obserwować 200 tys. użytkowników. Nie minęła jeszcze doba, a jest już ich ponad dwa miliony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA