REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

David Bowie zapowiada kolejną płytę. Singiel już w listopadzie

David Bowie to muzyk, który stał się legendą za życia. Na swoim koncie ma ponad dwadzieścia albumów. Ostatni, "The Next Day", wydał dwa lata temu, bo w 2013 roku. Rockman zapowiedział, że na początku przyszłego roku ukaże się jego kolejna płyta. Pierwszy singiel będziemy mogli usłyszeć w następnym miesiącu.

26.10.2015
9:58
David Bowie zapowiada kolejną płytę. Singiel już w listopadzie
REKLAMA
REKLAMA

Najnowszy krążek Bowie'go ma nosić tytuł "Blackstar". Premiera albumu zapowiedziana jest na 8 stycznia 2016 roku. W tym dniu artysta obchodzić będzie swoje 69 urodziny. "Blackstar" ma być 25. albumem w karierze muzyka. Pierwszy singiel promujący płytę Davida Bowie'go ukaże się za niespełna miesiąc, bo 20 listopada.

REKLAMA

W październiku dostaliśmy już małą zapowiedź tego, co usłyszymy na najnowszym albumie artysty. W Sieci na początku miesiąca pojawiła się czołówka do nadchodzącego serialu "The Last Panthers". Podczas oglądania intra możemy usłyszeć śpiew Bowie'go, który towarzyszyć będzie widzom przy rozpoczęciu każdego odcinka serialu.

Ostatnia płyta Davida Bowie'go, "The Next Day", również miała premierę w jego urodziny. Krążek zdobył sześć złotych płyt w różnych krajach, między innymi w Kanadzie, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA