REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

David Duchovny chce wydać swój solowy album muzyczny

David Duchovny to człowiek o wielu talentach. Zdolny aktor, kojarzony między innymi z ról Fox Muldera z "Z Archiwum X" czy Hanka Moody'ego z "Californication", od niedawna także pisarz, a wkrótce także muzyk. Jego debiutancki album ukaże się już w maju.

01.04.2015
10:22
David Duchovny chce wydać swój solowy album muzyczny
REKLAMA
REKLAMA

Wydana w lutym tego roku powieść "Holy Cow: A Modern-Day Dairy Tale" z miejsca dostała się na amerykańskie listy bestsellerów. Aktor chce kuć żelazo, póki gorące i już w trzy miesiące po debiucie literackim czeka nas jego debiut muzyczny.

"Hell or Highwater", bo taki tytuł ma nosić jego pierwszy krążek, będzie składać się z dwunastu utworów należących do gatunku folk rocka. Duchovny jest autorem tekstów i wokalistą. W oświadczeniu prasowym aktor przyznał, że wydanie płyty od zawsze było jego marzeniem. Wszystkie kawałki stanowią zapis jego osobistych emocji i doświadczeń.

REKLAMA

Płyta "Hell or Highwater" wydana zostanie już za kilkadziesiąt dni, w połowie maja. Przedpremierowo możną ją zamówić w Amazonie oraz w iTunes, gdzie już w tym momencie znajduje się pierwszy pełny utwór możliwy do przesłuchania.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA