REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

David Hasselhoff wraca do "Słonecznego patrolu"

Prawdziwy Mitch Buchannon jest tylko jeden i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. David Hasselhoff, gwiazda serialu "Słoneczny patrol", dołączył właśnie do obsady filmu, będącego rebootem tego słynnego serialu z lat dziewięćdziesiątych. 

03.03.2016
10:16
David Hasselhoff wraca do Słonecznego patrolu
REKLAMA
REKLAMA

Tą radosną dla wszystkich fanów Hasselhoffa nowiną podzielił się ze światem Dwayne "The Rock" Johnson, który w nowym, filmowym "Słonecznym patrolu" grać będzie głównego bohatera... Mitcha Buchannona. Scenariusz produkcji przewidywał udział Davida Hasselhoffa oraz Pameli Anderson, jednak aż do teraz nie było wiadomo, czy uda się pozyskać którąkolwiek z gwiazd serialu do obsady. Teraz ostatnią niewiadomą pozostaje pytanie, czy Anderson zdecyduje się pójść w ślady kolegi z planu. Biorąc pod uwagę jej wcześniejsze wypowiedzi, wydaje się, że aktorka zaliczy cameo, jednak na potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze poczekać.

REKLAMA

W filmowym reboocie "Słonecznego patrolu", obok Johnsona i Hasselhoffa, wystąpią także Zac Efron,  Alexandra Daddario Priyanka Chopra i Kelly Rohrbach. Produkcja opowiadać będzie o współpracy dwóch skrajnie różnych od siebie ratowników, zmuszonych do współpracy, by ocalić plażę przed zanieczyszczeniem, powodowanym przez działalność naftowego potentata. Co ciekawe, będzie ona miała kategorię wiekową R, co oznacza, że osoby poniżej 17 roku życia będą musiały oglądać ją w towarzystwie osoby dorosłej. Za reżyserię filmu "Słoneczny patrol" odpowiada Seth Gordon. Premiera zapowiedziana jest na 2017 rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA