REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dawid Podsiadło i Flirtini brzmią wspaniale. Posłuchaj ich wspólnego kawałka "Diagram"

Dawid Podsiadło i duet Flirtini, w skład którego wchodzą dwaj producenci i DJ-e, Jan "Jedynak" Porębski oraz Kamil "Ment" Kraszewski (członek zespołu Rasmentalism) stworzyli wspólnie jeden numer, "Diagram". Utwór swoją premierę miał w Radiu Czwórka, wczoraj wieczorem pojawił się w Sieci i został świetnie przyjęty.

08.05.2015
9:01
Dawid Podsiadło i Flirtini brzmią wspaniale. Posłuchaj ich wspólnego kawałka "Diagram"
REKLAMA
REKLAMA

Flitrini zajmują się muzyką elektroniczną i choć do tej pory kojarzyliśmy Dawida Podsiadło z klimatami rockowymi świetnie sprawdził się w czymś innym, odleglejszym temu, co robi na co dzień. "Diagram" wciąga i chce się go słuchać, więc miejmy nadzieję, że jeszcze kiedyś doczekamy się jakichś wspólnych dokonań Podsiadło i Flitrini. Choć przyznam szczerze - mimo że kawałek jak najbardziej do mnie trafia - wolę mimo wszystko młodego twórcę w klimatach zbliżonych do Curly Heads. Ta płyta, choć Fryderyka nie zdobyła, jest naprawdę strzałem w dziesiątkę.

REKLAMA

Występ Dawida Podsiadło i Flitrini odbył się w ramach autorskiej audycji muzyka, "Podsiadówka". "Diagram" to pierwszy kawałek, który zapoczątkował "Żywy Gig" w Czwórce, czyli projekt, którego celem są spotkania artystów, tworzących różną muzykę i mających inne spojrzenie na działalność artystyczną.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA