REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dawid Podsiadło zapowiada 14 nowych koncertów w ramach trasy „Leśna muzyka”. Posłuchacie na niej akustycznych wersji jego hitów

Dawid Podsiadło rusza w trasę koncertową – „Leśna muzyka”. W ramach niej usłyszymy znane kawałki muzyka w nowych, akustycznych aranżacjach. Te zostały nagrane na łonie natury. 

01.10.2019
14:34
dawid podsiadło leśna muzyka
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Podsiadło to król polskiej sceny muzycznej, który co i rusz ma kolejne powody do świętowania. Ostatnio rozbił bank koncertem z Taco Hemingwayem, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zgromadzona publiczność widoczna na fotografiach z imprezy robi olbrzymie wrażenie – sam artysta stwierdził, że jeszcze nie umie opowiedzieć o tym, co czuje po tym wydarzeniu. Koncerty muzyka wyprzedają się na pniu – tak było też i tym razem.

Fanów Podsiadły ucieszy zapewne informacja, że szykuje on nową trasę po największych miastach Polski.

Już w 2020 roku Dawida Podsiadło będzie można zobaczyć i posłuchać w 14 miastach w ramach imprezy pod hasłem „Leśna muzyka”.

Podczas występów muzyka poznamy inne odsłony jego hitów, także tych z albumu pt. „Małomiasteczkowy”. Podsiadło wraz z zespołem stworzył nowe aranżacje – to akustyczne wersje piosenek nagrane na łonie natury, w Tatrach. Już dziś piosenkarz podzielił się jednym z utworów.

Matyldę w nowym i równie interesującym wydaniu posłuchacie TUTAJ.

Sprzedaż biletów na „Leśną muzykę” ruszy w piątek, 4 października 2019 roku, o godzinie 11:00 na eBilet.pl. Dzień wcześniej wejściówki bedą dostępne w przedsprzedaży dla użytkowników serwisu Allegro.

REKLAMA

A jeszcze dziś możecie obejrzeć występ Podsiadły w programie Kuby Wojewódzkiego, którego ten będzie gościem. Start – godzina 22:30 w telewizji TVN.

* Autorem tytułowego zdjęcia jest Jacek Kołodziejski.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA