REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dawid Podsiadło i Vito w „Numerze” duetu Rasmentalism. W sieci pojawił się klip do nowego utworu z płyty „Geniusz”

W sieci pojawił się drugi klip zapowiadający krążek „Geniusz” duetu Rasmentalism. W Numerze nie zabrakło znakomitych muzycznych gości.

13.02.2020
13:13
Dawid Podsiadło w utworze Numer grupy Rasmentalism
REKLAMA
REKLAMA

Grupa Rasmentalism całkiem niedawno pożegnała się z wytwórnią Asfalt Records po 7 latach współpracy. Ich nowy, długo wyczekiwany krążek pojawi się już w barwach Sony Music. Dzisiaj do sieci trafił drugi utwór promujący wydawnictwo, a zatytułowany on jest po prostu „Numer”.

Pod koniec stycznia ukazał się klip do utworu Dzisiaj nie zasnę, w którym hip-hopowy skład wspierał Białas.

Był to pierwszy singiel zapowiadający płytę „Geniusz”. Jak czytamy na facebookowej stronie zespołu, jego członkowie zapowiadają album w ten sposób:

Parafrazując klasyka - wszyscy jesteśmy GENIUSZAMI. Albo nikt z nas. O tym będzie ta płyta i o tym jest ten numer. A Białas? Jeśli chodzi o rap, to jemu do tego miana najbliżej. Więc jest tu z nami. Też jesteśmy zaskoczeni.

W Numerze, oprócz stałych członków zespołu przyjdzie nam usłyszeć Dawida Podsiadło i Vita Bambino. Ment XXL opisuje piosenkę następującymi słowami:

Najbardziej byśmy chcieli robić muzykę dla dziewczyn, bo dziewczyny są spoko. Mateusz i Dawid też tak myślą. Z szacunkiem do niezastąpionych czasów królowania r&b, ale bardziej współcześnie - ten „Numer” jest dla Ciebie.

I rzeczywiście, kawałek jest bardzo nastrojowy. Nowoczesny, a jednak osadzony w klasyce r&b. Zaproszeni goście bardzo dobrze sprawdzają się w tych klimatach. Do tego dochodzi fascynujący klip, za który, tak jak za wideo do Dzisiaj nie zasnę odpowiada Kolektyw Widok.

Płyta „Geniusz” trafi na sklepowe półki już 27 marca 2020 roku.

Tymczasem wraz z pojawieniem się pierwszego klipu promującego wydawnictwo, na stronie zespołu pojawiła się możliwość preorderu edycji limitowanej albumu, w której znajdziemy nie tylko zmienioną poligrafię, ale również wlepki, plakat i dodatkowe utwory.

REKLAMA

Tracklista płyty „Geniusz” prezentuje się następująco:

1. „Krajobrazy”
2. „Lipsync”
3. „Supermem”
4. „O lataniu”
5. „Jakoś dziwnie bez palenia”
6. „Możesz zniknąć”
7. „Numer”
8. „Góra dół góra dół”
9. „Mucha”
10. „Nowe plemię”
11. „Felicita”
12. „Dzisiaj nie zasnę”
13. „Capslock”

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA