REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Dawid Podsiadło i Klaudiusz Ševković prezentują Sernik á la Podsiadło w ramach 29. finału WOŚP

A jednak, niezwykłe rzeczy ciągle są możliwe. Jedną z nich jest telewizyjno-internetowy crossover, jakiego nie powstydziłby się Marvel. Z okazji 29. finału WOŚP na aukcję został wystawiony... sernik Dawida Podsiadły.

31.01.2021
10:50
Sernik Dawida Podsiadło na aukcji Allegro - WOŚP 2021
REKLAMA
REKLAMA

Muzyk zaprezentował swoje kulinarne dzieło sztuki w specjalnym wydaniu „Telezakupów Bambo”, które prowadzi Klaudiusz Ševković, znany z pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". W odcinku wystąpili także gościnnie Michał Kempa, Wojciech Fiedorczuk i Radosław Kotarski (postprodukcją wideo zajął się sam Platige Image).

Jak napisał w komentarzu na YouTubie pod filmikiem sam Radek Kotarski:

Sernik Podsiadło od Podsiadły zmienił moje życie. Spłaciłem długi, pogodziłem się z sąsiadem i przestałem kraść ołówki z Ikei. Ty też możesz. Wystarczy, że wylicytujesz sernik już teraz. Tak, już teraz, a dostaniesz nie jeden, nie dwa, a trzy serniki. Polecam rodzinie oraz znajomym oraz wszystkim. Rafał.

To chyba potwierdza to, że mamy do czynienia z potrawą nieprzeciętną. W serwisie Allegro można przystąpić do licytacji Sernika a la Podsiadło. Dla zwycięzcy Dawid Podsiadło własnoręcznie i osobiście upiecze to danie i jeszcze dostarczy (gratis!)

Na chwilę obecną (niedziela, 31 stycznia 2021, godz. 10:07) licytowana kwota za sernik wynosi 10 tys. 99 zł. Wszystkie środki z licytacji zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

REKLAMA

Link do aukcji znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęcia wiodącego: https://allegro.pl/oferta/sernik-a-la-podsiadlo-10175862114

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA