REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Członkowie słynnych boysbandów z lat 90. walczą z zombie w zwiastunie "Dead 7"

Twórcy "Rekinado", szerzej znanego pod oryginalnym tytułem "Sharknado", szykują kolejną produkcję dla prawdziwych koneserów kina. W "Dead 7" gwiazdom słynnych niegdyś boysbandów, takich jak  Backstreet Boys, 98 Degrees,O-Town czy NSYNC przyjdzie zmierzyć się z hordami zombie. 

22.03.2016
10:14
Członkowie boysbandów z lat 90 walczą z zombie - Dead 7
REKLAMA
REKLAMA

"Dead 7" będzie postapokaliptycznym westernem, w którym grupa bohaterów stawi czoła nieprzebranym zastępom żywych trupów. W rolach głównych zobaczymy między innymi Nicka Cartera, AJ McLeana, Howiego Dorougha, Joey'a Fatone'a, Chrisa Kirkpatricka i Trevora Penicka, czyli gwiazdy popularnych w latach dziewięćdziesiątych boysbandów. Choć wszyscy oni nie będą grać samych siebie i wcielą się w fikcyjne postaci, w filmie nie zabraknie humorystycznych nawiązań do ich muzycznych karier.

REKLAMA

Na zwiastunie "Dead 7" wygląda bardzo źle, czyli dokładnie tak, jak powinno. Za realizację tego widowiska odpowiedzialni są bowiem twórcy "Rekinado", rozmiłowani w kinie klasy B. Nieprzypadkowa zapewne jest też data jego premiery, zaplanowana na 1 kwietnia. To film, który w założeniu ma być tak kiepski i absurdalny, że aż dobry. I oby istotnie się takim okazał, bo nie ukrywam, że kocham tego typu dzieła.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA