REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiemy, jak będzie wyglądał Cable w filmie Deadpool 2. I wiemy, po co mu pluszak

Ryan Reynolds opublikował niedawno dwa nowe zdjęcia promujące film Deadpool 2. Nie będziecie rozczarowani. Josh Brolin jako Cable prezentuje się rewelacyjnie! Szkoda tylko, że premiera wciąż tak odległa…

08.08.2017
14:06
Deadpool 2 Cable
REKLAMA
REKLAMA

Cable to telepatyczny syn Cyclopsa z X-Menów. Po raz pierwszy, jako dorosła i ugruntowana postać, pojawił się w The New Mutants z 1990 r. Z Deadpoolem połączyła go seria komiksów z 2004 roku, a teraz wiemy już na pewno, że pojawi się w filmowym Deadpool 2.

Wybór aktora wzbudził pewne zdziwienie wśród fanów. Josh Brolin występuje już w znanej, komiksowej serii. Gra Thanosa w filmach Disneya, a fani się już do niego w tej roli przyzwyczaili. Na szczęście mogą odetchnąć z ulgą. Nie jest jasne jak Brolin sprawdzi się aktorsko, ale jeśli chodzi o prezencję wizualną, to Cable doczekał się stosownego hołdu.

Tak wygląda Cable w filmie Deadpool 2:

Wszystko się pięknie w tym zmutowanym cyborgu zgadza, aż po cybernetyczną rękę czy bliznę na twarzy. Zadbano nawet o szczegóły, które rozpoznają dopiero najzagorzalsi z fanów. Za dowód tego niech posłuży miś przypięty do pasa Cable’a. Cable trafił do przyszłości jako dziecko, a ów pluszowy miś to jedyne co mu pozostało z dzieciństwa.

REKLAMA

Rola Cable’a była oferowana kilku aktorom poza Brolinem. Rozważali ją Brad Pitt, Michael Shannon i David Harbour. Nic nie ujmując talentowi wspomnianych aktorów, Brolin okazał się tu idealny.

Deadpool 2 pojawi się w kinach 1 czerwca 2018 r., a więc nadal dzieli nas masa czasu od jego premiery. Czekanie staje się coraz bardziej nieznośne...

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA