REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Deadpool znalazł swojego Cable'a. Zagra go aktor, którego zobaczymy w kolejnej części Avengers

Wade Wilson w scenie po napisach w swoim filmie zapowiedział, że do filmu Deadpool 2 trafi jego druh Cable. Teraz już wiemy, kto go zagra i jest to niemałe zaskoczenie. Ten sam aktor pojawi się w Avengers: Infitnity War.

12.04.2017
21:43
josh brolin pojawi się w filmie deadpool 2 jako cable
REKLAMA
REKLAMA

Deadpool okazał się niesamowitym hitem i nic dziwnego, że powstanie sequel tej produkcji. Jedną z charakterystycznych cech tej postaci jest łamanie czwartej ściany i wykorzystno to wielokrotnie w filmie.

Bohater sam zdradził widzom, że w kolejnej części jego serii pojawi się inny bardzo lubiaby przez fanów bohater, czyli Cable. Nie zdradzono jednak wtedy, kto go sportretuje, bo wytwórnia Fox dopiero szukała odpowiedniego aktora.

W filmie Deadpool 2 postać Cable'a zagra Josh Brolin.

To niemałe zaskoczenie. Spekulowano, że ta rola przypadnie w udziale takim aktorom jak Pierce Brosnan, Brad Pitt, David Harbour, Russell Crowe czy Michael Shannon. Teraz już wiemy, że tak się nie stanie. Jak podaje The Hollywood Reporter zaangażowano do tego aktora, który wystąpi w cyklu The Avengers.

Nie oznacza to jednak, że Marvel Cinematic Universe i świat X-Menów wykreowany przez wytwórnię Fox się połączy. Josh Brolin w cyklu Avengers gra Thanosa, czyli szalonego tytana mającego obsesję na punkcie śmierci. Będzie on głównym przeciwnikiem bohaterów w Avengers: Infitnity War.

Najwyraźniej nie przeszkodzi to aktorowi zagrać zupełnie innej postaci z kart komiksów w filmie Deadpool 2.

Josh Brolin nie będzie przy tym pierwszą osobą w obsadzie serii Deadpool 2, która grała wcześniej inną postać z komiksów. Sam Ryan Reynolds w końcu kilka lat temu wziął udział w filmie Green Lantern o superbohaterze z uniwersum DC Comics. Morena Baccarin z kolei gra w serialu Gotham miłość życia komisarza Gordona i dawała głos komputerowi Gideon w serialu Flash.

Mam nadzieję, że Josh Brolin dobrze zagra Cable'a. To trudna do sportetowania postać, a w dodatku będzie dzielić ekran z bardzo charyzmatycznym Ryanem Reynoldsem. Wygląda jednak na to, że sam aktor jest niezmiernie tym podeskcytowany, czemu dał wyraz na swoim profilu w serwisie Instagram.

REKLAMA

Prawdziwe imię Cable'a to Nathan Summers. Jest synem Cyklopa, który został wychowany w przyszłości i stał się znanym podróżnikiem w czasie. Wielokrotnie na kartach komiksów spotykał się z Deadpoolem, a obu panów połączyła w końcu prawdziwa męska przyjaźń.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA