REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Deadpool 2" - tarapatów ciąg dalszy. Po reżyserze zrezygnował kompozytor

Junkie XL, czyli Tom Holkenborg - kompozytor muzyki do filmu "Deadpool", wycofał się z udziału w drugiej części tego widowiska. 

04.11.2016
11:48
deadpool ryan reynolds
REKLAMA
REKLAMA

O powodach swojej decyzji Junkie XL poinformował na swoim profilu na Facebooku. Kompozytor wyjaśnia, że choć praca nad pierwszą częścią filmu "Deadpool" sprawiła mu sporo zawodowej i osobistej satysfakcji, to w obliczu niedawnej rezygnacji Tima Millera z posady reżysera sequela, nie wyobraża sobie dalszej współpracy. Zaznacza, że był to trudny wybór, ale bez Millera na pokładzie, nie czułby się dobrze w zespole.

Przypomnijmy, że Tim Miller zrezygnował z reżyserowania "Deadpoola 2" w wyniku "artystycznych różnic" z Ryanem Reynoldsem, odtwórcą tytułowej roli. Jego następca nie został jeszcze wyłoniony.

REKLAMA
deadpool film 2016 class="wp-image-59823"

Utrata kompozytora, nawet znakomitego, jak Junkie XL, nie jest oczywiście tak dewastująca dla produkcji filmu, jak utrata reżysera. Niemniej jednak ścieżka dźwiękowa pierwszego "Deadpoola" stanowiła zauważalny atut widowiska i doskonale wpasowała się w jego konwencję. Wycofanie się Holkenborga pokazuje też, jak istotny był wpływ Millera na tę produkcje i stawia jej jakość pod ogromnym znakiem zapytania.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA