REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Deadpool 2 w pierwszej zapowiedzi. Najemnik sięga po pędzel oraz… piłę spalinową

21th Century Fox powoli rozkręca maszynę reklamową promującą film Deadpool 2. Do sieci trafił pierwszy teaser trailer tytułu dla pełnoletnich. Jak możecie się spodziewać, nie jest to typowy materiał reklamowy.

15.11.2017
16:56
Deadpool 2
REKLAMA
REKLAMA

Na pierwszym oficjalnym klipie dla filmu Deadpool 2 możemy zajrzeć w głąb artystycznej duszy Wade’a Wilsona. Tytułowy bohater parodiuje amerykańskiego malarza Boba Rossa, który już od dawna jest obiektem wielu internetowych żartów oraz memów. W ten sposób wytwórnia 21th Century Fox stara się zapewne pokazać, że w ich najnowszym filmie również nie zabraknie ostrego jak katana, aktualnego i atrakcyjnego dla młodych dorosłych humoru.

Na materiale reklamowym przemycono kilkanaście sekund właściwego zwiastuna filmu Deadpool 2.

Podczas komicznej przerwy technicznej możemy zobaczyć skrawki właściwego kinowego hitu, który zmierza na wielkie ekrany. Na urywkach widać między innymi Deadpoola chwytającego za piłę spalinową, a także powracającą Supersonic, tym razem ze znacznie dłuższymi włosami.  Na plan wrócił również uwielbiany przez widzów kierowca taksówki Dopinder oraz współlokatorka głównego bohatera Al:

REKLAMA

Co ciekawe, podczas tych kilku sekund właściwego materiału nie udało mi się dostrzec dwóch najważniejszych postaci nowego filmu. Mowa o zabójczyni Domino (jej sylwetka widoczna jest przez zaledwie ułamek sekundy) oraz pochodzącym z przyszłości mutancie Cable. Dalej nie wiadomo również, z kim tym razem zmierzą się bohaterowie. Najprawdopodobniej 21th Century Fox najlepsze zostawia na premierę pełnego, właściwego zwiastuna.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA