REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tego się nie spodziewaliśmy! Zwiastun filmu Deadpool 2 wstępem do produkcji Logan: Wolverine

Te plotki o tym, że pod koniec Logana ma pojawić się Deadpool okazały się nie do końca prawdziwe. Zwiastun Deadpoola 2 wyświetlany jest tuż przed ostatnim filmem o Wolverine.

03.03.2017
16:41
Zwiastun filmu Deadpool 2 wstępem do produkcji Logan: Wolverine
REKLAMA
REKLAMA

Amerykańcy widzowie filmu Logan: Wolverine donoszą, że tuż przed filmem emitowana jest prześmieszna reklama realizowanej właśnie drugiej części Deadpoola. Niestety, nie zdradza nam daty premiery filmu ale ponoć stanowi bardzo miły akcent przed seansem z Bardzo Poważnym Loganem.

Zwiastun nie przedstawia ani jednej sceny z nadchodzącego Deadpoola 2. Zamiast tego, w stylu dzieł z tym bohaterem w roli głównej, jest sarkastycznym wprowadzeniem do Logana.

Deadpool 2 – data premiery nadal nieznana.

Widzimy w nim, jak Ryan Reynolds w roli Wade’a Wilsona jest świadkiem napadu, po czym w stylu Supermana biegnie do budki telefonicznej by przebrać się w kostium Deadpoola. Oczywiście nie idzie mu to równie sprawnie co Clarkowi Kentowi. W efekcie przez całe te przebieranki nie jest w stanie uratować napadanej ofiary.

Zwiastun kończy się wypowiadaną przez Deadpoola kwestią skierowaną do ofiary. Wiesz kto by cię uratował? Logan. Nie musi się przebierać. On się ubiera tylko w dżinsy i bezrękawnik.

REKLAMA

Na razie nie jest pewne czy w polskich kinach reklama ta również będzie wyświetlana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA