REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Deadpool 2" jeszcze nie zadebiutował, a Fox już wie, o czym będzie "Deadpool 3"

Nie jest żadną tajemnicą, że "Deadpool 2" skupi się na relacji Wade Wilson - Cable. Zdradził nam to sam główny bohater, w scenie po napisach końcowych. Jak się okazuje, Fox ma już plany co do "Deadpool 3".

10.11.2016
9:05
Deadpool 3 - wiemy o czym będzie trzeci film z serii
REKLAMA
REKLAMA

"Deadpool 2" będzie koncentrował się wokół współpracy głównego bohatera z mutantem Cable. Cable to tak naprawdę Nathan Summers - dziecko X-Menów: Cyklopa oraz Madelyne Pryor pochodzące z przyszłości. Mężczyzna jest twardy, oschły i śmiertelnie poważny, stanowiąc świetny kontrast względem Wade’a Wilsona.

Z kolei głównym elementem filmu "Deadpool 3" ma być obecność specjalnej grupy mutantów - X-Force.

X-Force to bardzo ciekawa formacja. W komiksach było to zbrojne, działające w sekrecie ramię X-Menów, którzy nie bali się pobrudzić dłoni krwią. Tam, gdzie dążąca do pokojowych relacji mutantów z ludźmi polityka X-Menów nie wystarczała, wchodziło umundurowane na czarno X-Force.

REKLAMA

deadpool-3-x-force-1X-Force zostało założone przez Cable’a jako odpowiedź na coraz mniej efektywne działania X-Menów. W szeregi formacji wchodzili tacy mutanci jak Cyklop, Wolverine, jego żeński klon X-23, Psylocke, Colossus oraz Storm. Sami twardziele oraz twardzielki. X-Force wyróżniało się czarnymi strojami, chęcią bezpośredniego działania oraz celami, które uświęcały środki.

Jestem zdecydowanie na tak! X-Force to tacy mroczniejsi, brutalniejsi, bardziej efektowni X-Meni. Deadpool pasuje do nich jak ulał.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA